Како до сјајна коса?

Дискусија во 'Канта' започната од bluelagoon, 3 септември 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. bluelagoon

  bluelagoon Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 јули 2014
  Пораки:
  43
  Допаѓања:
  12
  Пол:
  Машки
  Вашите совети и трикови за сјајна коса? :)
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.815
  Допаѓања:
  53.785
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.