1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Како за бргу време да качам повеќе килограми?

Дискусија во 'Канта' започната од mjaau, 27 февруари 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. mjaau

  mjaau Нов член

  Се зачлени на:
  27 февруари 2013
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  0
  Здраво девојки!
  Јас сум нова на фемина.. Би сакала доколку знаете да ми кажете што да јадам за да качам повеќе килограми за бргу време.. И ако правам вежби за да имам убав задник, гради итн..(цело тело) дали ќе ослабеам уште толку или тоа нмв..? :D :@
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.709
  Допаѓања:
  65.037
  Пол:
  Женски
  dieti/kako-da-se-popravam-t179/
  Еве можеш да ја разгледаш оваа тема, а во Фитнес има секакви вежби за затегање, па разгледај го и тој подфорум. :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.