1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Како кој сакате да ви биде стилот????

Дискусија во 'Канта' започната од stefiy, 6 јули 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. stefiy

  stefiy Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 февруари 2011
  Пораки:
  129
  Допаѓања:
  71
 2. anabel-a

  anabel-a Популарен член

  Се зачлени на:
  25 август 2011
  Пораки:
  3.333
  Допаѓања:
  15.493
  Не ја сфаќам поентата на темава, жими се :D
   
 3. fallenangel

  fallenangel Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јуни 2010
  Пораки:
  2.143
  Допаѓања:
  16.141
  Ти се спие затоа не ја сфакаш темава :lol:
   
  На stefiy му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Hkikica

  Hkikica Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 јуни 2012
  Пораки:
  989
  Допаѓања:
  673
 5. levely

  levely Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јуни 2011
  Пораки:
  912
  Допаѓања:
  900
  Чекај, вие си немате сопствен стил ? :^)
   
 6. ivinakit

  ivinakit Популарен член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2012
  Пораки:
  829
  Допаѓања:
  575
  Пол:
  Женски

  и јас не ја сваќам, :D :rofl: a нели ке беше подобро да пишеш,

  мене на ова ме асоцира :!:
   
  На levely му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Hkikica

  Hkikica Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 јуни 2012
  Пораки:
  989
  Допаѓања:
  673
  Стилот не се создава туку се раѓа со стил ..Јас лично ставив слика од Ј.А како насока кон која сакам да се надградувам во стилот а не да копирам .... А Ј.А денес е исто што и Одри Хедберн на времето во поглед на стилот , за глумата не навлегувам во детали ..
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.