1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Како можам да приметам

Дискусија во 'Канта' започната од Maja123456, 5 мај 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Maja123456

  Maja123456 Активен член

  Се зачлени на:
  28 април 2013
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  0
  Машкосум како можам да приметам дали ме свиѓа ново сеа сме запознани речиси 2 недели незнам зашо али почнав да чусвувам нешто многу силно кон неа ја гледам у очи некое време коа ке се сврти го тргам погледот али незнам што да речам ... дали може помош од женските :)
   
 2. I.want.to.sleep

  I.want.to.sleep Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2013
  Пораки:
  562
  Допаѓања:
  469
  А девојката те гледа? Ти дава некои знаци?
  Ај молимте малце поопширно објасни хах :D
   
 3. Maja123456

  Maja123456 Активен член

  Се зачлени на:
  28 април 2013
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  0
  Па и таа ме гледа што знам... ме гледа само на брз поглед и јас коа ке се свртам и таа го трга погледот исто како и мене али мислам дека тоа не би значело нешто ... да речеме фејзбук пример не мора да значи све до лајковите јас така размислувам и лајкував 1 слика после 1 ден ми лајкуваше статус [обичен] незнам што да кажам всушност сакам нешто да направам ДА ПРИМЕТИ дека чуствувам нешто спрема неа ...
   
 4. Diamondkiss

  Diamondkiss Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 август 2011
  Пораки:
  140
  Допаѓања:
  38
  Пиши и , нема ништо да изгубиш...ако зборува , по разговорот самиот ке приметиш дали е заинтересирана...ако нонстоп само ти и поставуваш прашања а она ни едно што се вика, откачи ја... па види што ке се деси...

  Може не ти помогнав баш али пробај пиши и верувај :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.