1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Како можам да ја продадам косата - откуп на коса?

Дискусија во 'Канта' започната од SelenaGomez, 30 септември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. SelenaGomez

  SelenaGomez Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јули 2010
  Пораки:
  563
  Допаѓања:
  1.456
  Пол:
  Женски
  Вакааа: Имав долга коса од мала и секое кратење си ја задржував косата баш сега видов имам две поголеми парчиња од едно 15цм јака коса, бујна едно влакно оштетено нема и сакам да ја продадам затоа што мислам дека сепак има некој кој што откупува коса но како да контакирам со такви луѓе дали во вашите градови познавате некој таков? Потребно ми е ... :)
   
 2. Shpagetta

  Shpagetta Популарен член

  Се зачлени на:
  6 ноември 2011
  Пораки:
  730
  Допаѓања:
  2.389
 3. okcenzi

  okcenzi Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2012
  Пораки:
  3.522
  Допаѓања:
  9.557
  Зошто да ја продадеш? Подари ја. Има деца а и возрасни кои се на хемотерапија и на кои им е потребна.
   
  На eloves му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.