1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Како може да ја сменам насоката на шишките на мојот дечко?

Дискусија во 'Канта' започната од Maja440, 16 април 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Maja440

  Maja440 Активен член

  Се зачлени на:
  16 април 2013
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  имам 16 години и веќе 1 година одам со мојот дечко.но тој има негова фризура и сака шишките да си ги носи на лева страна.но тој изгледа премногу грд. :emo: сакав да му ги направам на десната страна но изгледа многу чудно.ја прашав сестра ми и таа рече дека треба да му го сменам патецот или нешто слично незнам сигурно,не разбрав.незнам то воопшто што е тоа.ве молам помогнете ми а 100% сум сигурна дека ке изгледа по симпатично така.
   
 2. Ivan4eeeee

  Ivan4eeeee Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 март 2011
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  8
  :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
  Oвој " голем " проблем навистина заслужува нова тема
   
 3. Chupe

  Chupe Популарен член

  Се зачлени на:
  25 јануари 2011
  Пораки:
  656
  Допаѓања:
  421
  Ќе бидам офф ама дајте луѓе да се воведа некои правила кој може а кој не да отвара нова тема и најбитно, ЗА ШТО? мислам, стварно доста е од вакви теми, на кој што му прдне оп отвори тема
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.