1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Како освојуваат згодните момци?

Дискусија во 'Канта' започната од Leroy, 27 јануари 2020.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Leroy

  Leroy Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 мај 2019
  Пораки:
  74
  Допаѓања:
  89
  Пол:
  Женски
  Дали имаат различен начин затоа што веќе на многу девојки им се допагаат? Дали први приогаат кога се работи за нешто сериозно или можеби не знаат како?
  Сите играат топло ладно ?

  Некоја друга информација од девојките кои имале некое искуство со секси момци :D . Би сакала да можам да разберам таква особа како размислува.
  Можи и да пишувате за совети доколку сте во контакт со таков ... Уште подобро доколку искоментира некој секси момак од сопствено искуство.
   
  Последна измена: 27 јануари 2020
 2. Iva9612

  Iva9612 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2019
  Пораки:
  405
  Допаѓања:
  516
  Пол:
  Женски
  Mене ме интересира како освојуваат згодните девјки? Дали со тоа што се толку згодни? Како по некои девојки се лепат сите машки ,а некои треба да се мачат да привлечат внимание. дали само изгледот е во прашање или некоја харизма...
   
 3. Snow_King

  Snow_King Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 јануари 2020
  Пораки:
  44
  Допаѓања:
  344
  Пол:
  Машки
  Малце наивни ви се прашањава. Секоја генерализација е погрешна - и две сестри близначки кои се скоро идентични физички имаат различен успех кај мажите. Нема универзална формула, план или стратегија.

  Кога би морала да се извлече некоја заедничка црта, јас би рекол дека згодните поради тоа што имаат повеќе искуство, односно бројка и полесно “доаѓаат до жени“, помалку ги ценат ваквите искуства - аналогно и самите жени во глобала. Односно ретко доаѓаат во ситуација да се заангажираат озбилно за некоја девојка и поголеми се шансите да сакаат да ја искористат.

  Секако не треба да се цени само физичкиот изглед, знам доста жени што се освоени со харизмата и интелигенцијата на некој, иако во почеток не им се свиѓал премногу. Ми се чини дека мажите малку повеќе значење даваат на физичкиот изглед.

  Ова ти е :rofl:
   
 4. lanceVance

  lanceVance Активен член

  Се зачлени на:
  3 август 2019
  Пораки:
  22
  Допаѓања:
  21
  Пол:
  Машки
  Ти се лепат тебе?
   
 5. John Snow

  John Snow Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 март 2016
  Пораки:
  4.799
  Допаѓања:
  52.245
  Пол:
  Машки
  Темава врх врхова!!!
  А шо секси момците се посебна категорија,треба другачие со нив него со оние што имаат мев? #прашањакоимемачат
   
  На Alisa22 и mula им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.