1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Како сакате да ве запросат?

Дискусија во 'Канта' започната од relax08, 19 мај 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. relax08

  relax08 Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јуни 2010
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  8
  Како изгледа вашето запросување на соништата? Многу сум срекна што на мојата другарка го доби тоа што го сонуваше ... :clap: Ова беше малку саркастично бидејќи се беше погрешно направено ....Мислам, што треба да се направи за да ти го пружат сонот што си го имала од малечка... аман :@
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.150
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.