Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Како сакате да изгледа вашата свадба?

Дискусија во 'Канта' започната од sheis, 1 февруари 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. sheis

  sheis Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јануари 2013
  Пораки:
  248
  Допаѓања:
  128
  Пол:
  Женски
  Пребарував низ форумот но не средтнав ваква тема. Секоја девојка сонува за нејзината свадба да биде посебна на секаков начин. Па споделете :) :inlove:
   
 2. Umbrella22

  Umbrella22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 август 2012
  Пораки:
  3.951
  Допаѓања:
  33.907
  Пол:
  Женски
 3. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.218
  Допаѓања:
  57.043
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.