1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Како се заклучува тема?

Дискусија во 'За форумот' започната од T.e.d.d.y, 6 март 2012.

 1. T.e.d.d.y

  T.e.d.d.y Популарен член

  Се зачлени на:
  27 ноември 2011
  Пораки:
  1.552
  Допаѓања:
  8.263
  Пол:
  Женски
  И самиот наслов кажува! :D
  можеби е смешно но не ми е јасно како се заклучува тема? :tmi:
  Дали модераторите ги заклучуваат темите?
   
 2. spellbound

  spellbound Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2010
  Пораки:
  916
  Допаѓања:
  1.482
  Модераторите ги заклучуваат ако се дупли, не потикнуваат дискусија или ако се непотребни.
   
  На Oscar Lady и Elenuskaa им се допаѓа ова.