1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Како се запознавте со неговите/нејзините родители?

Дискусија во 'Канта' започната од SunnyGirl2, 23 август 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. SunnyGirl2

  SunnyGirl2 Форумски идол

  Се зачлени на:
  26 ноември 2012
  Пораки:
  5.399
  Допаѓања:
  5.848
  Како се запознавте со неговите/нејзините родители?
  Ваши лични доживувања...случки..Како се одвиваше вашиот прв разговор? ;)


  Доколку има ваква тема нека се заклучи,премести или во канта ;)
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.786
  Допаѓања:
  65.479
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.