1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Како се клава к'на ?

Дискусија во 'Канта' започната од Rna, 19 август 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Rna

  Rna Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 јуни 2012
  Пораки:
  190
  Допаѓања:
  63
  Девојки дали имате клавано к'на и како се клава ?
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.490
  Допаѓања:
  64.079
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.