Како се користи тиндер и дали се плаќа?

Дискусија во 'Сингл' започната од Y Grint, 22 декември 2017.

 1. Y Grint

  Y Grint Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 мај 2017
  Пораки:
  74
  Допаѓања:
  64
  Здраво. Би ве замолил ако може некој да ми објасни тука или во порака како се користи тиндер од компјутер. Неодамна отворив профил, и видов нешто поврзано со локација пр. 15 miles away, и ако може некој да ми објасни таму како се пишува порака, како се like-ува и сл.