1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Како се менуваат другарствата кога стапувате во врска,брак

Дискусија во 'Канта' започната од sagittarius57, 16 ноември 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. sagittarius57

  sagittarius57 Популарен член

  Се зачлени на:
  7 октомври 2013
  Пораки:
  1.006
  Допаѓања:
  2.267
  Пол:
  Женски
  Незнам дали постои ваква тема досега не сретнав но доколку има таква или некоја слична нека се избрише :)

  Ме интересира како ви се менуваат односите на база другарки/другари од кога се сте фатиле дечко/девојка или стапиле во брак, дали вашите пријатели продолжуваат да се однесуваат како порано или постојано наоѓаат замерки и се оддалечуваат од вас или вие од нив ? Што се случува? :)
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.932
  Допаѓања:
  66.080
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.