1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Како се менува цветот?

Дискусија во 'Канта' започната од Sunshine555, 11 април 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Sunshine555

  Sunshine555 Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2011
  Пораки:
  269
  Допаѓања:
  69
  Здраво, не мојте да се смеете,но ево да ви го кажам мојов интерес. Профилов ми е од пре днеколку месеци мислам,но долго време не се вкл и не бев баш во тек со ништо. Сега пред некое време гледам на мислењата повеќето со цветови(ако ме разбирате на што мислам), сега ми се направи пред некое време бел цвет,ама гледам сега полно имаат во друга боја и повеќе им се исполнети. Па ако може да ми кажете како се менува цвеот? Дали е тоа нешто како ниво, колку си активен или нешто друго? Благодарам од напред и не се смејте ве молам иако знм смешно е,не сум баш информирана за форумов многу. :lol:
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.733
  Допаѓања:
  5.151
 3. Sunshine555

  Sunshine555 Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2011
  Пораки:
  269
  Допаѓања:
  69
  Фала ким сега ја сфатив финтата ;) а кога ќе добиеш розово цветче што? Нема да можеш да пишуваш мислења? :?:
   
 4. Strumfeta93

  Strumfeta93 Популарен член

  Се зачлени на:
  24 октомври 2010
  Пораки:
  2.191
  Допаѓања:
  3.856
  Веќе не е розево, заменето е за виолетово а за тоа ти пишав во другата тема :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.