1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Како се однесува кога ќе го одбиеш?

Дискусија во 'Секс' започната од sea-star, 2 ноември 2010.

  1. MSkorpionka

    MSkorpionka Популарен член

    Се зачлени на:
    4 февруари 2011
    Пораки:
    1.972
    Допаѓања:
    4.096
    Алал да ви е бре девојки, што би дал овој мојот да има една од вас :D
    Кога сум многу уморна одбивам, а он не се лути, туку си ужива во слободното време :D
     
  2. smajliX

    smajliX Истакнат член

    Се зачлени на:
    16 ноември 2011
    Пораки:
    72
    Допаѓања:
    29
    Ако имам добиено ептен ми е гнасно, ама си добива орален тогаш :tmi: А иначе ма нема шанси да одбијам. И да не сум расположена за 2 минути може да ме расположи :$
     
  3. TeddyGrey

    TeddyGrey Форумски идол

    Се зачлени на:
    13 октомври 2010
    Пораки:
    8.061
    Допаѓања:
    72.333
    Пол:
    Женски
    E вака
    [​IMG]
     
    На ku4ence, Gerbera, PinkGir123 и 5 други им се допаѓа ова.
  4. najubava2010

    najubava2010 Популарен член

    Се зачлени на:
    19 април 2010
    Пораки:
    1.619
    Допаѓања:
    4.653
    Зависи, ако е ептен напален ќе ми се тури во фаца и ќе почне да притрепкува, и знае, ако се насмеам, се фрламе на работа, а ако сум претепана или не сакам, ќе го погледнам попреку или ќе се развикам, и ќе се повлече во кревет и ќе почне: „ти мене не ме сакаш, ама стварно не ме сакаш, ти нејќеш секс со мене...“.

    И ако сум накострешена може да се испокараме, и после караницата да се сексаме, а ако сум расположена демек ќе го тешам а тој гушкајки ќе ме напали и така.

    Многу сум нестабилна, незнам да му кажам „Не!“, многу често се предомислувам, а кога сум одлучна (читај ретко) иако знае да се деси, откако ќе проба се, ќе си легне, или ќе си најде занимација и како ништо да било.
     
  5. LilBaby

    LilBaby Популарен член

    Се зачлени на:
    11 мај 2011
    Пораки:
    3.458
    Допаѓања:
    7.886
    Me насмеа Најубава. :D
    The same situation over here.

    Ми се случило мислам дека еднаш или два пати да го одбијам, али сме имале веќе еднаш, па бара втора тура. И дали ќе бидам уморна, нема да ми се присака во моментот, па ќе го одбијам, и следува стандарден монолог: „Јас више не те палам, нејќеш секс да имаме веќе..“ Па ќе се натажи тогаш, па јас ќе се согласам, па ќе ми рече: „Со сила сега не сакам“, па ќе го закачкам, ќе се напали, ќе ме напали, ќе се изд*пиме бесно, и ајт поздрав. :D


    Абе цица маца си играме некогаш, али во принцип не одбивам. ;)
     
    На najubava2010 му/ѝ се допаѓа ова.
  6. Ulata

    Ulata Истакнат член

    Се зачлени на:
    19 април 2011
    Пораки:
    369
    Допаѓања:
    100
     
  7. srcekrsacka

    srcekrsacka Популарен член

    Се зачлени на:
    26 ноември 2010
    Пораки:
    2.952
    Допаѓања:
    1.752
    кога дознав дека имам хламидија, му беше страв да ме допре :lol: а после откога примав терапија се беше ок(со презерватив секако и малку помош од лубрикант) и беше понежен од вообичаено :) а кога имам циклус нема шанси па ако сака нека прави што сака (може и да полуди сеедно :rofl:)
    инаку дека знае да испровоцира знае со валкани зборчиња шепотење на увце, и кога не сум расположена ме расположува, ама знам кои му се слабите точки за скокоткање, и кога ке го допрам таму скока така да ти мене ама и јас тебе :D
     
  8. simonice

    simonice Истакнат член

    Се зачлени на:
    10 март 2012
    Пораки:
    251
    Допаѓања:
    99
    потпис :* :* :*
     
  9. Spidy

    Spidy Популарен член

    Се зачлени на:
    19 ноември 2009
    Пораки:
    4.197
    Допаѓања:
    10.836
    Пол:
    Женски
    Имам пишувано на темава, ама нова дешавка па да се надоврзам... ;)
    Најново му е да вика "ти кога не даваш, тоа е..." и го кажува со некој геј осмех, како да сака да каже ти си на потег, ај да те видам сега... хахахахаха
    И нормално, јас као демек лута викам "кој бе не дава?!"
    И така.. :lol:
     
  10. kikikikirika

    kikikikirika Популарен член

    Се зачлени на:
    17 јуни 2011
    Пораки:
    2.013
    Допаѓања:
    4.485
    Пол:
    Женски
    Исто како кога губи Барса...сите му се криви.
    Ништо не му е погодено тогаш. Се дуе се дуе и ке пукне :Ти мене не ме сакаш, не мислиш на мене, ај дреми на Интернет сега, дрн дрн... Ке се смири ептен и после саат време пак ке му текне на секс... И се така! Затоа подобро одма да му дадам откако да ми брчи цел ден
     
    На Gerbera му/ѝ се допаѓа ова.
  11. decko31

    decko31 Истакнат член

    Се зачлени на:
    28 април 2012
    Пораки:
    51
    Допаѓања:
    12
    :clap: што да кажазам вије сте гордост на вашите мажи или децковци

    оффф камо дае мојата како вас би летал во облаци јас сирот едвај еднаш неделно ми дава итоа ако и побарам иначе она нема абер да побара

    шо жена ке беше оваја мојава незнам

    поздр
     
  12. tarzan

    tarzan Нов член

    Се зачлени на:
    30 јули 2010
    Пораки:
    65
    Допаѓања:
    12
    Ако ја плеска комшијата редовно кога не си дома подобро од тебе,нормално дека ке те одбива :lol:
     
  13. flowergarden

    flowergarden Популарен член

    Се зачлени на:
    27 февруари 2011
    Пораки:
    1.276
    Допаѓања:
    417
    Скоро и да не одбивам. И да не сум расположена, кога ќе почне да се закачка одма се расположувам :rofl:
     
  14. sweet25

    sweet25 Истакнат член

    Се зачлени на:
    18 април 2011
    Пораки:
    669
    Допаѓања:
    317
    Почнува да се гали како маченце, да се умилкува :)
    и ме убедува дека само ќе се гушкаме, и знае дека на крај ќе ме попали , така да, ниедно одбивање до сега не сум го истерала до крај :D
     
  15. elizabethsuon

    elizabethsuon Активен член

    Се зачлени на:
    26 мај 2012
    Пораки:
    54
    Допаѓања:
    15
    Тој мојот не знае за Не :lol:
     
  16. Blair15

    Blair15 Активен член

    Се зачлени на:
    21 јануари 2012
    Пораки:
    90
    Допаѓања:
    12
    И мојор исто , хаха
     
  17. Blair15

    Blair15 Активен член

    Се зачлени на:
    21 јануари 2012
    Пораки:
    90
    Допаѓања:
    12
    мојот *
     
  18. chocolate.chick

    chocolate.chick Популарен член

    Се зачлени на:
    9 ноември 2011
    Пораки:
    922
    Допаѓања:
    644
    Не сме имале секс до сега, уште првиот пат кога ме праша и не сакав, ми рече дека нема да ме форсира, ќе чека додека јас не сакам. Секој месец по еднаш си бара, ама јок, се си е супер, нема којзнае колкаво влијание врз него, не му пречи (барем засега).
     
  19. fallenangel

    fallenangel Популарен член

    Се зачлени на:
    23 јуни 2010
    Пораки:
    2.150
    Допаѓања:
    16.150
    Смешно :lol: прво прави фаци :devil: ]:) и си мрмори нешто па после се умилкува како некој мачор ,ме гушка, ме гали ,ме бакнува и ја нема каде да му избегам ,кога веќе е врз мене ... :$
     
  20. mili4ka123

    mili4ka123 Популарен член

    Се зачлени на:
    12 февруари 2012
    Пораки:
    1.101
    Допаѓања:
    2.333
    Пол:
    Женски
    До сега го немам одбиено, уствари и немаме многу услови, и не се дешава тоа секој ден :D но сепак можно е така 3/4 дена по ред да имаме односи, или така цела една недела :) За време на менструација ми нема ни побарано, и двајцата сме против тоа, но си добива орален тогаш најчесто :)