1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Како се чувствувате? (СЛИКИ)

Дискусија во 'Канта' започната од bitter-girl, 14 јануари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. bitter-girl

  bitter-girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 декември 2010
  Пораки:
  558
  Допаѓања:
  530
  Да ги изразиме нашите чувства со слики. Веќе има тема како се чувствуваме, па сакав да отворам слична во која ќе ставиме само слики кои ќе ги изразат нашите моментални чувства.

  Ако не е добра темата тогаш слободно заклучете ја, или пак ако има иста (побарав но не најдов) отстранете ја.

  Еве како јас се чувствувам:

  [​IMG]
   
 2. Anggie

  Anggie Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 август 2010
  Пораки:
  163
  Допаѓања:
  36
 3. Avril.09

  Avril.09 Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2011
  Пораки:
  737
  Допаѓања:
  892
  како неа ^^
   

  Прикачени фајлови:

  • excited-girl.jpg
   excited-girl.jpg
   Големина на фајлот:
   39,5 KB
   Прегледи:
   334
 4. bitter-girl

  bitter-girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 декември 2010
  Пораки:
  558
  Допаѓања:
  530
 5. la-chicka

  la-chicka Популарен член

  Се зачлени на:
  21 април 2010
  Пораки:
  1.336
  Допаѓања:
  1.571
  Пол:
  Женски
 6. macence85

  macence85 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 август 2010
  Пораки:
  1.217
  Допаѓања:
  821
  :doh:
   

  Прикачени фајлови:

  • 300119.jpg
   300119.jpg
   Големина на фајлот:
   24,9 KB
   Прегледи:
   292
 7. rainlover

  rainlover Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 јуни 2010
  Пораки:
  969
  Допаѓања:
  632
 8. gossip-girl

  gossip-girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 ноември 2010
  Пораки:
  351
  Допаѓања:
  218
  :(
   

  Прикачени фајлови:

 9. Dushica-sk

  Dushica-sk Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.048
  Допаѓања:
  3.923
 10. marama

  marama Форумски идол

  Се зачлени на:
  20 април 2010
  Пораки:
  6.063
  Допаѓања:
  87.681
  Пол:
  Женски
 11. 2468

  2468 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  4.497
  Допаѓања:
  2.836
  Пол:
  Женски
 12. Fearless

  Fearless Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 септември 2010
  Пораки:
  944
  Допаѓања:
  1.344
 13. KuklickaSk

  KuklickaSk Форумски идол

  Се зачлени на:
  20 јуни 2010
  Пораки:
  5.861
  Допаѓања:
  22.972
  [​IMG]
   
  На Fearless му/ѝ се допаѓа ова.
 14. MileyCyrus1Fan

  MileyCyrus1Fan Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 декември 2010
  Пораки:
  122
  Допаѓања:
  130
  Онака среќно :)
   

  Прикачени фајлови:

 15. nedzma

  nedzma Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 октомври 2010
  Пораки:
  688
  Допаѓања:
  192
  Пол:
  Женски
 16. Victorya

  Victorya Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2010
  Пораки:
  1.398
  Допаѓања:
  508
 17. Night.Star

  Night.Star Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 октомври 2010
  Пораки:
  278
  Допаѓања:
  117
 18. BoaVista

  BoaVista Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 август 2010
  Пораки:
  3.911
  Допаѓања:
  31.646
  Пол:
  Женски
 19. Zlatusko

  Zlatusko Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 април 2010
  Пораки:
  531
  Допаѓања:
  738
  :inlove: :inlove: :inlove: :l: :l: :l: :inlove: :inlove: :inlove:
   

  Прикачени фајлови:

  • OGLEDALO.jpg
   OGLEDALO.jpg
   Големина на фајлот:
   15,9 KB
   Прегледи:
   112
  На la-chicka му/ѝ се допаѓа ова.
 20. BurstBerry

  BurstBerry Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јули 2010
  Пораки:
  830
  Допаѓања:
  1.458
   

  Прикачени фајлови:

  На solzuska, Isidora-Veles и Danny.T им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.