Како се чувствувате денес?

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од Lilit, 26 ноември 2009.

 1. marija305

  marija305 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 декември 2014
  Пораки:
  374
  Допаѓања:
  3.353
  Пол:
  Женски
  Ненаспано|-)
   
 2. piksooki

  piksooki Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2015
  Пораки:
  1.046
  Допаѓања:
  7.272
  Пол:
  Женски
 3. zhap4e

  zhap4e Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 март 2011
  Пораки:
  5.602
  Допаѓања:
  86.833
  Пол:
  Женски
  Било и подобро.
   
 4. mileystar

  mileystar Популарен член

  Се зачлени на:
  10 декември 2011
  Пораки:
  737
  Допаѓања:
  2.059
  Пол:
  Женски
  Многу нервозно
   
 5. simonna.a

  simonna.a Популарен член

  Се зачлени на:
  23 февруари 2013
  Пораки:
  3.634
  Допаѓања:
  18.373
  Пол:
  Женски
  Sometimes the greatest the way to say something is to say nothing at all.
   
  На mileystar, Brinetka и piksooki им се допаѓа ова.
 6. marija305

  marija305 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 декември 2014
  Пораки:
  374
  Допаѓања:
  3.353
  Пол:
  Женски
  Ко целиот свет да се срушил врз мене.
   
  На mileystar му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Brunhilde

  Brunhilde Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 јуни 2019
  Пораки:
  1.781
  Допаѓања:
  15.978
  Пол:
  Женски
  Денес подобро :)
   
 8. piksooki

  piksooki Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2015
  Пораки:
  1.046
  Допаѓања:
  7.272
  Пол:
  Женски
  На момент среќно на момент скршено.
   
  На Herrera му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Coco - L

  Coco - L Активен член

  Се зачлени на:
  23 август 2019
  Пораки:
  29
  Допаѓања:
  252
  Пол:
  Женски
 10. IamSexyAndIKnowIt

  IamSexyAndIKnowIt Популарен член

  Се зачлени на:
  18 април 2012
  Пораки:
  954
  Допаѓања:
  1.718
  Пол:
  Женски
  50-60 :rofl:
   
  На SunnyGirl2, Herrera и piksooki им се допаѓа ова.
 11. Bratot

  Bratot Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 април 2019
  Пораки:
  448
  Допаѓања:
  1.362
  Пол:
  Машки
 12. marija305

  marija305 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 декември 2014
  Пораки:
  374
  Допаѓања:
  3.353
  Пол:
  Женски
 13. Octavija

  Octavija Активен член

  Се зачлени на:
  26 август 2019
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  15
  Пол:
  Женски
  Тажна сум...Денес, вчера завчера.....Го чекам 26ти. Со нетрпение.
   
 14. marija305

  marija305 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 декември 2014
  Пораки:
  374
  Допаѓања:
  3.353
  Пол:
  Женски
  Преморена.
   
 15. Blue.Sky

  Blue.Sky Популарен член

  Се зачлени на:
  8 август 2013
  Пораки:
  534
  Допаѓања:
  6.621
  Пол:
  Женски
  Си сфатив дека полагам не за една туку за две недели, одма ми олесна и живнав. Понекогаш добро е да си изгубен со времето.
   
 16. piksooki

  piksooki Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2015
  Пораки:
  1.046
  Допаѓања:
  7.272
  Пол:
  Женски
  Блескаво]:):lol::P
   
 17. nextredstyle

  nextredstyle Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2018
  Пораки:
  2.641
  Допаѓања:
  22.956
  Пол:
  Женски
  Прилично добро.
   
 18. Glossy-girl

  Glossy-girl Популарен член

  Се зачлени на:
  4 март 2012
  Пораки:
  3.009
  Допаѓања:
  8.481
  Пол:
  Женски
  Расположението ми е променливо.
  Прво, бев со ентузијазам и еуфорична внатрешно, сега веќе поспана, дремам.
   
 19. Brunhilde

  Brunhilde Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 јуни 2019
  Пораки:
  1.781
  Допаѓања:
  15.978
  Пол:
  Женски
  Некако тажно и осамено.
   
  На piksooki му/ѝ се допаѓа ова.
 20. zhap4e

  zhap4e Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 март 2011
  Пораки:
  5.602
  Допаѓања:
  86.833
  Пол:
  Женски
  Ко 13то прасе.