Како се чувствувате денес?

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од Lilit, 26 ноември 2009.

 1. Muzovskaa

  Muzovskaa Нов член

  Се зачлени на:
  23 февруари 2020
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  5
  Пол:
  Женски
  Денес денот го започнав со насмевка. Пеев и се радував бидејќи и ова утро сум будна. Денес се чувствувам среќно, исполнето и љубопитно. Немам причина за да бидам тажна.
   
  На Summer16 и Just.do.it им се допаѓа ова.
 2. Milobebence

  Milobebence Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јули 2016
  Пораки:
  1.083
  Допаѓања:
  41.976
  Пол:
  Женски
  Не наспано лошо со стомачен вирус и мачнини.
  Лошоооо,многу лошо.
   
 3. Summer16

  Summer16 Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 декември 2018
  Пораки:
  495
  Допаѓања:
  1.074
  Пол:
  Женски
 4. prominent

  prominent Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 март 2014
  Пораки:
  1.132
  Допаѓања:
  38.522
  Весела, полна со оптимизам и очекување на убави нешта:inlove:
   
 5. LiliBoz

  LiliBoz Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јули 2017
  Пораки:
  7.866
  Допаѓања:
  121.513
  Пол:
  Женски
 6. Cosmic Girl

  Cosmic Girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 јануари 2020
  Пораки:
  182
  Допаѓања:
  661
  Пол:
  Женски
  Настината сум, ама не се давам. Хехехе...Се чуствувам како да имам супер моќи. Или ќе ме тресне настинкава мене или јас неа, останува да видиме :D
   
 7. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  11.818
  Допаѓања:
  114.800
  Претежно смирено..
  Со периодична анксиозност заради исчекување.
   
  На mal.ecka му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Emy867

  Emy867 Форумски идол

  Се зачлени на:
  29 јануари 2014
  Пораки:
  1.713
  Допаѓања:
  60.592
  Сејм.
  Polish_20200227_185727399.jpg
   
  На WildMk, MarigoldA, MeowMeow и 2 други им се допаѓа ова.
 9. Cosmic Girl

  Cosmic Girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 јануари 2020
  Пораки:
  182
  Допаѓања:
  661
  Пол:
  Женски
  Изгледа јас ја треснав, хахаха. Добар сон, малку топли напивки и витаминчиња. Денес сум многу подобро и физички и ментално.
  Се осеќам ко милион долари!
   
 10. Just.do.it

  Just.do.it Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 мај 2019
  Пораки:
  474
  Допаѓања:
  1.077
  Пол:
  Женски
  Никогаш подобро.
   
 11. Kristi900

  Kristi900 Активен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2020
  Пораки:
  21
  Допаѓања:
  25
  Пол:
  Женски
 12. Suhan

  Suhan Активен член

  Се зачлени на:
  30 јануари 2020
  Пораки:
  23
  Допаѓања:
  118
  Пол:
  Женски
 13. prominent

  prominent Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 март 2014
  Пораки:
  1.132
  Допаѓања:
  38.522
  Супер. Почетокот на месец март секогаш го поврзувам со некоја нова надеж и оптимизам:sun:
   
  На girl-miri, SnowWhite8, MarigoldA и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 14. LiliBoz

  LiliBoz Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јули 2017
  Пораки:
  7.866
  Допаѓања:
  121.513
  Пол:
  Женски
  tmp643093836108660738-770x405.jpg
   
  На dayla, SnowWhite8, MarigoldA и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 15. MarigoldA

  MarigoldA Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 јули 2018
  Пораки:
  602
  Допаѓања:
  6.264
  Пол:
  Женски
  Оптимистички од сабајле, сега ме јаде немир.
  Утре патувам и треба во 4 да станам. :|
   
 16. Suhan

  Suhan Активен член

  Се зачлени на:
  30 јануари 2020
  Пораки:
  23
  Допаѓања:
  118
  Пол:
  Женски
  Skrseno no vo isto vreme i smireno
   
 17. prominent

  prominent Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 март 2014
  Пораки:
  1.132
  Допаѓања:
  38.522
  Одлично. :dance:
   
 18. teaiva

  teaiva Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 јануари 2011
  Пораки:
  37
  Допаѓања:
  167
  Изморено,истоштено под висок напон,со еден збор лошо..ми фали ден за себе, мир и тишина.
   
 19. Sureja 22

  Sureja 22 Нов член

  Се зачлени на:
  2 март 2020
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Zdravo ve molam nekoj da odgovara dali e mosno ot apcijnata siofor da me boli seludnikot da nemam spiejne sekoja vecer i srceto osekam kemi izleze mnoguu cuka 2 dena otkako gi piam odg ve molam ???
   
 20. AngIv

  AngIv Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јануари 2017
  Пораки:
  249
  Допаѓања:
  3.078
  Пол:
  Женски
  Депресивно,нервозно :(