Како се чувствувате денес?

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од Lilit, 26 ноември 2009.

 1. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  8.277
  Допаѓања:
  45.353
  Пол:
  Женски
  Дали си прочитала за несакани ефекти од апчињата?
   
 2. Suhan

  Suhan Активен член

  Се зачлени на:
  30 јануари 2020
  Пораки:
  23
  Допаѓања:
  118
  Пол:
  Женски
 3. Superlejdi27

  Superlejdi27 Активен член

  Се зачлени на:
  1 јануари 2020
  Пораки:
  44
  Допаѓања:
  166
  Пол:
  Женски
  Разочарана сум од луѓето...
   
  На Cutiepie1 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. GirlLove

  GirlLove Популарен член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2010
  Пораки:
  2.584
  Допаѓања:
  8.482
  Пол:
  Женски
  Катастрофа, депресивна, врне, јас плачам. Нервите ги чувстувам како ми трепкаат по рацете.
  Но не се откажувам покрај се.
  :)
   
  На Cutiepie1 и dayla им се допаѓа ова.
 5. Suhan

  Suhan Активен член

  Се зачлени на:
  30 јануари 2020
  Пораки:
  23
  Допаѓања:
  118
  Пол:
  Женски
 6. NadjaD

  NadjaD Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 мај 2015
  Пораки:
  19
  Допаѓања:
  19
  Пол:
  Женски
  Убаво:)
  Иако паднав паркинг:D
   
 7. nevermet18

  nevermet18 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 мај 2014
  Пораки:
  1.443
  Допаѓања:
  3.779
  Пол:
  Женски
  Разочарано.
   
 8. Just.do.it

  Just.do.it Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 мај 2019
  Пораки:
  474
  Допаѓања:
  1.077
  Пол:
  Женски
  Нервозно.
   
 9. Petar80

  Petar80 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2015
  Пораки:
  1.496
  Допаѓања:
  44.352
  Пол:
  Машки
  Околно Коронизорано
   
 10. Jane.Birkin

  Jane.Birkin Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 август 2017
  Пораки:
  161
  Допаѓања:
  1.651
  Пол:
  Женски
  Без везе како и секој ден:worried:
   
  На 96kiko96 и pdb123 им се допаѓа ова.
 11. pdb123

  pdb123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јули 2011
  Пораки:
  170
  Допаѓања:
  671
  Максимално непродуктивно.
   
  На H.VAGA му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Nenadskopje

  Nenadskopje Активен член

  Се зачлени на:
  14 март 2020
  Пораки:
  26
  Допаѓања:
  28
  Пол:
  Машки
  Како времето ♧♧♧♧
   
 13. MissChievous

  MissChievous Популарен член

  Се зачлени на:
  5 март 2015
  Пораки:
  903
  Допаѓања:
  6.040
  Пол:
  Женски
  Топ! Ништо не ме боли, јеј! :party:
  Си кулирам на кауч, си ги слушам "Grateful Dead", си ја читам "Rendezvous with Rama". :dance:
   
  На piksooki му/ѝ се допаѓа ова.
 14. Sweetlove_0312

  Sweetlove_0312 Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 октомври 2017
  Пораки:
  326
  Допаѓања:
  6.272
  Пол:
  Женски
  Многу досадно расположение
   
  На 96kiko96 и Nenadskopje им се допаѓа ова.
 15. MissChievous

  MissChievous Популарен член

  Се зачлени на:
  5 март 2015
  Пораки:
  903
  Допаѓања:
  6.040
  Пол:
  Женски
  Пречил и денес. По дома со мојте, ама секој во свое ќоше.
  Музиче, книга, серии. Надвор лабавко дожд. Лабавка и јас. Милина...
   
  На Nenadskopje му/ѝ се допаѓа ова.
 16. Demiii

  Demiii Активен член

  Се зачлени на:
  10 март 2020
  Пораки:
  155
  Допаѓања:
  361
  Пол:
  Машки
  Музиче книгa и пo некoјa серијa. Oнaкa.
   
  На pdb123 му/ѝ се допаѓа ова.
 17. stetoskop

  stetoskop Форумски идол

  Се зачлени на:
  11 мај 2011
  Пораки:
  2.376
  Допаѓања:
  127.973
  Може и подобро ,него ај...
   
 18. Elf

  Elf Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 декември 2019
  Пораки:
  144
  Допаѓања:
  489
  Пол:
  Женски
  Досадно ми е ;(
   
  На Cutiepie1 му/ѝ се допаѓа ова.
 19. flawless_

  flawless_ Активен член

  Се зачлени на:
  14 февруари 2020
  Пораки:
  128
  Допаѓања:
  426
  Пол:
  Женски
 20. Herrera

  Herrera Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2012
  Пораки:
  659
  Допаѓања:
  6.166
  Одлично, полна со позитивна енергија

  [​IMG]

  [​IMG]
   
  На Dadusicka и Cutiepie1 им се допаѓа ова.