Како се чувствувате денес?

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од Lilit, 26 ноември 2009.

 1. GirlLove

  GirlLove Популарен член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2010
  Пораки:
  2.684
  Допаѓања:
  8.734
  Пол:
  Женски
  Добив.
  Ми се плачи, ми се тука од сабалје.
  Кај и да е, ќе почнам да почнам со плачки.
   
  На Mrs.Precious му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Mrs.Precious

  Mrs.Precious Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2019
  Пораки:
  1.239
  Допаѓања:
  8.108
  Пол:
  Женски
 3. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  12.744
  Допаѓања:
  126.074
  nnnnn.jpg
   
  На LejlaD, piksooki, H.VAGA и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 4. minne992

  minne992 Популарен член

  Се зачлени на:
  5 ноември 2013
  Пораки:
  1.091
  Допаѓања:
  6.197
  Пол:
  Женски
  токсично
   
 5. Cherry blossom89

  Cherry blossom89 Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 април 2020
  Пораки:
  146
  Допаѓања:
  714
  Пол:
  Женски
  Дожд, книга, кафенце, дома топличко, убавинаа :rain: :coffee: :inlove::inlove:
  После неколку дена скренатост од ПМС :headbang::punch: сега полесно се дише :makeup:
   
  На piksooki му/ѝ се допаѓа ова.
 6. TarantulaA

  TarantulaA Популарен член

  Се зачлени на:
  26 март 2011
  Пораки:
  397
  Допаѓања:
  5.357
  Пол:
  Женски
  се осеќам ОЛИМПИК -одлично извозев!
  Си докажав дека можам,само под контрола фобијава да си ја држам!
   
 7. Mrs.Precious

  Mrs.Precious Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2019
  Пораки:
  1.239
  Допаѓања:
  8.108
  Пол:
  Женски
  Одлично(fingers)
   
 8. Cherry blossom89

  Cherry blossom89 Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 април 2020
  Пораки:
  146
  Допаѓања:
  714
  Пол:
  Женски
  Убавко :sun::sun::sun:
   
  На Herrera му/ѝ се допаѓа ова.
 9. macencef

  macencef Популарен член

  Се зачлени на:
  20 јуни 2011
  Пораки:
  1.201
  Допаѓања:
  1.634
  Пол:
  Женски
  Како што може да се чувствувате кога се гледа емисија на тема Деца на разведени родители, а самата сте разведена и има дете....иритирана до даска а морам да молчам бидејќи мајка ми гледа. Требаше да трпам и да не се разведам по секоја цена, а мојата цена ќе беше смрт?? Кога ќе дојде некој во моја кожа и само разведен друг знае како се осеќам. Јас сакав брак, со 3 деца. Сакав еднособен стан со 3 деца. Добив социјално на врат и осуда што постојам. Ќе преќутам сега, ама како јас се осеќам е друго
   
  На piksooki и *Amethyst* им се допаѓа ова.
 10. Cherry blossom89

  Cherry blossom89 Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 април 2020
  Пораки:
  146
  Допаѓања:
  714
  Пол:
  Женски
  Веселоо :rock::rock: сончевоо :sun::sun: парк, луѓе, слобода, сонце, прошетка, зеленилоо, убавинии (hollest):f:
  Ми фалеше ваков прекрасен ден со мај мен :l::l:

  П.С си купив нови книги јејејее :party::inlove:
   
 11. nevermet18

  nevermet18 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 мај 2014
  Пораки:
  1.596
  Допаѓања:
  4.402
  Пол:
  Женски
  Нервозно, во исчекување...
   
 12. mcokolada

  mcokolada Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 ноември 2015
  Пораки:
  81
  Допаѓања:
  112
  napnato...sekoj den so aritmii se prasuvam do koga vaka, poradi kovidov ni holter ne se pravi, si bev na lekar vika zemaj sedativi, cel mesec pod sedativi i sekoj den ekstrasistoli, se cuvstvuvam beznadezno nervozno, nemokno...
   
 13. Cherry blossom89

  Cherry blossom89 Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 април 2020
  Пораки:
  146
  Допаѓања:
  714
  Пол:
  Женски
  Онака...без врска...не си праведен кон мене Господе..ама ај, ќе чекам...
   
 14. piksooki

  piksooki Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2015
  Пораки:
  1.250
  Допаѓања:
  8.419
  Пол:
  Женски
  Како се чувствувам денес ќе знам утре.
   
 15. Bella*

  Bella* Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 април 2018
  Пораки:
  1.362
  Допаѓања:
  6.452
  Пол:
  Женски
  IMG_20200513_145533_239.jpg
   
  На SnowWhite8 и Cherry blossom89 им се допаѓа ова.
 16. Cherry blossom89

  Cherry blossom89 Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 април 2020
  Пораки:
  146
  Допаѓања:
  714
  Пол:
  Женски
  Кога ќе си ги исполнам сите обврски предвидени за дента, тогаш сум нај хепи :rock::sun::clap:
   
 17. Mrs.Precious

  Mrs.Precious Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2019
  Пораки:
  1.239
  Допаѓања:
  8.108
  Пол:
  Женски
  Паа, добро сега за сега..
   
 18. LejlaD

  LejlaD Популарен член

  Се зачлени на:
  24 април 2018
  Пораки:
  121
  Допаѓања:
  65.364
  Пол:
  Женски
  Како исцеден лимон...
   
  На prominent, GoodGirl45 и Herrera им се допаѓа ова.
 19. GoodGirl45

  GoodGirl45 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 ноември 2016
  Пораки:
  1.204
  Допаѓања:
  7.837
  Пол:
  Женски
  UnlinedInsignificantHadrosaurus-size_restricted.gif
   
  На *Amethyst* му/ѝ се допаѓа ова.
 20. sierra

  sierra Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 август 2019
  Пораки:
  124
  Допаѓања:
  569
  Пол:
  Женски
  ,,Ако носиш нешто неизречено,
  нешто што те притиска и пече,
  закопај го во длабока тишина,
  тишината сама ќе го рече."

  ...вака.
   
  На *Amethyst* му/ѝ се допаѓа ова.