Како се чувствувате денес?

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од Lilit, 26 ноември 2009.

 1. turist

  turist Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 септември 2015
  Пораки:
  114
  Допаѓања:
  256
  Пол:
  Машки
  Како вчера и како утре
   
 2. Maro87

  Maro87 Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јуни 2013
  Пораки:
  891
  Допаѓања:
  3.057
  Пол:
  Женски
  Денес сум вака :)|-):doh::wasntme::$8):worried::rofl::drunk::@
   
 3. prominent

  prominent Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 март 2014
  Пораки:
  1.461
  Допаѓања:
  42.446
  Во дилема :?:
   
 4. Sejfullai

  Sejfullai Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јуни 2019
  Пораки:
  729
  Допаѓања:
  10.975
  Пол:
  Женски
  Патетично
   
 5. zhap4e

  zhap4e Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 март 2011
  Пораки:
  5.907
  Допаѓања:
  92.615
  Пол:
  Женски
  Времево се чувствува бетер од тоа како јас се чувствувам. А јас се чувствувам како гомценце :bug:
   
 6. Liu

  Liu Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 март 2016
  Пораки:
  339
  Допаѓања:
  1.217
  Пол:
  Женски
  Со оглед на времето и повеќе од добро, мм беше во близина па ми дојде на кафенце на работа и ептен ме расположи...:inlove:
   
  На Cherry blossom89 му/ѝ се допаѓа ова.
 7. tatjanasakalieva

  tatjanasakalieva Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јуни 2012
  Пораки:
  358
  Допаѓања:
  700
  Смирено, полека едвај јадам. Бев на забно, додека беше забраната за одење на заболекар имав 4 заби расипани и едвај јадев сега ги отворија поправија нешто, ке одам уште еднаш. Барем поослободена се осеќам од болки. Ручав саат време шо се вели полека јадев. Ке вечерам некоја кашичка како чоколино.На 23 години.(facepalm)
   
 8. Kikiccc

  Kikiccc Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 ноември 2017
  Пораки:
  557
  Допаѓања:
  579
  Пол:
  Женски
  Нерасположена |-)
   
 9. Cherry blossom89

  Cherry blossom89 Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 април 2020
  Пораки:
  146
  Допаѓања:
  714
  Пол:
  Женски
  Поспанкооо |-)|-)|-) ама баш денес ми се погодија мн обврскии па ај турбоо :sweat:
   
 10. prominent

  prominent Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 март 2014
  Пораки:
  1.461
  Допаѓања:
  42.446
  Весело, исполнето :sun: Ми фалеа повеќе вакви денови периодов, нека се множат :wasntme:
   
 11. princess5

  princess5 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 април 2010
  Пораки:
  1.431
  Допаѓања:
  6.314
  Збунето...
   
 12. anelchylola

  anelchylola Нов член

  Се зачлени на:
  12 август 2019
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  16
  Пол:
  Женски
  Kako se cuvstvuvam? Hmm, tesko e da se odgovori... Mlada sum i taka kazano uste od moeto detstvo stradam od depresija. Mozda ova ke zvuci cudno, no ima mnogu slucai kako mojot. Mislam deka se imam naviknato na zivotot so depresija. Nekoi denovi se loshi, nekoi pak se ok. Se obiduvam da drzam balans, nekogas mi odi tesko priznavam. Nekoi denovi se cuvstvuvam kako duh... Iskreno da ne se lazeme stalno se cuvtsvuvam taka...(tumbleweed)
   
 13. Ygritte

  Ygritte Популарен член

  Се зачлени на:
  16 април 2015
  Пораки:
  1.048
  Допаѓања:
  13.219
  Пол:
  Женски
  Меланхолично, тажно и благодарно.... Ова последното штрчи, ама навистина е така :|
   
  На anelchylola му/ѝ се допаѓа ова.
 14. teaiva

  teaiva Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 јануари 2011
  Пораки:
  54
  Допаѓања:
  200
  Anksiozno,voznemireno,kako nekoe loso predcuvstvo....
   
 15. Carpe_Diem

  Carpe_Diem Активен член

  Се зачлени на:
  24 мај 2020
  Пораки:
  35
  Допаѓања:
  265
  Пол:
  Женски
  Мрзливо.. станав во 9 да работам и ништо не сработив.:(
   
 16. nevermet18

  nevermet18 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 мај 2014
  Пораки:
  1.596
  Допаѓања:
  4.402
  Пол:
  Женски
  Исцрпено.
   
 17. prominent

  prominent Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 март 2014
  Пораки:
  1.461
  Допаѓања:
  42.446
  Со глава во облаци...
   
 18. Плавуша123

  Плавуша123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2017
  Пораки:
  79
  Допаѓања:
  154
  Пол:
  Женски
  Среќно .. :inlove: убав денот ми беше!
   
 19. butterflu

  butterflu Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2017
  Пораки:
  433
  Допаѓања:
  286
  Пол:
  Женски
  Razocarano
   
  На Sexychica му/ѝ се допаѓа ова.
 20. Cherry blossom89

  Cherry blossom89 Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 април 2020
  Пораки:
  146
  Допаѓања:
  714
  Пол:
  Женски
  Време "опрај се" не ми ги зафркнувај сите планови |-)|-)|-):yawn::yawn::yawn::yawn: