Како се чувствувате денес?

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од Lilit, 26 ноември 2009.

 1. Cutiepie1

  Cutiepie1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јуни 2018
  Пораки:
  424
  Допаѓања:
  1.844
  Пол:
  Машки
  Возбудено.
   
 2. nextredstyle

  nextredstyle Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2018
  Пораки:
  4.106
  Допаѓања:
  33.940
  Пол:
  Женски
  Нервозно.
   
 3. Superlejdi27

  Superlejdi27 Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 јануари 2020
  Пораки:
  197
  Допаѓања:
  958
  Пол:
  Женски
  Во дилема
   
 4. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  13.702
  Допаѓања:
  135.820
  Арно, бериќатверсан.
   
  На Cutiepie1 му/ѝ се допаѓа ова.
 5. minne992

  minne992 Популарен член

  Се зачлени на:
  5 ноември 2013
  Пораки:
  1.198
  Допаѓања:
  7.502
  Пол:
  Женски
  Зелено 8-|
   
 6. tijanana

  tijanana Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 март 2020
  Пораки:
  661
  Допаѓања:
  3.580
  Пол:
  Женски
  Фино :)
   
  На Herrera му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Superlejdi27

  Superlejdi27 Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 јануари 2020
  Пораки:
  197
  Допаѓања:
  958
  Пол:
  Женски
  Извежбано :muscle:
   
  На Cherry blossom89 и Cutiepie1 им се допаѓа ова.
 8. st2007

  st2007 Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 мај 2014
  Пораки:
  269
  Допаѓања:
  678
  Пол:
  Женски
  Денес цел ден плачам, а искрено не знам зошто. Ме нервира се околу мене што мрда, а богами и тоа што не мрда. Кога барем би знаела зошто плачам, а не вака без врска...
   
  На злоба и pdb123 им се допаѓа ова.
 9. *Amethyst*

  *Amethyst* Популарен член

  Се зачлени на:
  14 мај 2016
  Пораки:
  940
  Допаѓања:
  7.193
  Пол:
  Женски
  Како да се чувствувам, еве 5ти пат како менувам дата на карта аман веќе, ама аман!!!!!
  нека отворат граници ке бидам у самоизолација само да си дојдам дома.
  Џабе ми и море и се ми е џабе тука кога се осеќам како да ми тече времето и кога паѓам зашто плановите ми се расипаа.
   
  На злоба, MeowMeow и pdb123 им се допаѓа ова.
 10. pdb123

  pdb123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јули 2011
  Пораки:
  360
  Допаѓања:
  1.773
  Безволно, безживотно, бесмислено, без... нешто.
   
  На *Amethyst* му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Summer16

  Summer16 Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 декември 2018
  Пораки:
  575
  Допаѓања:
  1.327
  Пол:
  Женски
  Празно, душава ми плаче а јас не можам ништо да сторам...
   
 12. Superlejdi27

  Superlejdi27 Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 јануари 2020
  Пораки:
  197
  Допаѓања:
  958
  Пол:
  Женски
  Катастрофа,имам ужасна главоболка.
   
 13. princess5

  princess5 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 април 2010
  Пораки:
  1.539
  Допаѓања:
  8.401
  Пол:
  Женски
  Револтирано
   
 14. edna_malecka

  edna_malecka Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 јануари 2018
  Пораки:
  281
  Допаѓања:
  978
  Пол:
  Женски
  разочарано
  нервозно
  тажно
  депресивно
   
  На злоба му/ѝ се допаѓа ова.
 15. minne992

  minne992 Популарен член

  Се зачлени на:
  5 ноември 2013
  Пораки:
  1.198
  Допаѓања:
  7.502
  Пол:
  Женски
  Tажно...
   
 16. hermosa

  hermosa Популарен член

  Се зачлени на:
  7 декември 2011
  Пораки:
  2.487
  Допаѓања:
  3.351
  Пол:
  Женски
  Добро со самата себе
   
  На Mrs.Precious му/ѝ се допаѓа ова.
 17. Mrs.Precious

  Mrs.Precious Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2019
  Пораки:
  1.362
  Допаѓања:
  8.764
  Пол:
  Женски
 18. Angie1432

  Angie1432 Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 април 2019
  Пораки:
  782
  Допаѓања:
  3.626
  Пол:
  Женски
  Бесно се осеќам....и тоа многу
   
 19. Iva9612

  Iva9612 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2019
  Пораки:
  355
  Допаѓања:
  460
  Пол:
  Женски
  никако, немам волја за ништо и не ми се оди нигде ,а осамено се чуствувам...и тон обврски над мене не знам од каде да почнам
   
 20. Среќичка

  Среќичка Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 август 2017
  Пораки:
  1.330
  Допаѓања:
  3.105
  Пол:
  Женски