Како се чувствувате денес?

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од Lilit, 26 ноември 2009.

 1. Mrs.Precious

  Mrs.Precious Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2019
  Пораки:
  1.502
  Допаѓања:
  9.499
  Пол:
  Женски
  Поспано.
   
 2. stetoskop

  stetoskop Форумски идол

  Се зачлени на:
  11 мај 2011
  Пораки:
  2.597
  Допаѓања:
  144.511
  Стабилно и моќно :D
   
  На LiliBoz му/ѝ се допаѓа ова.
 3. minne992

  minne992 Популарен член

  Се зачлени на:
  5 ноември 2013
  Пораки:
  1.261
  Допаѓања:
  8.531
  Пол:
  Женски
  Среќно
  Конечно си се подновив со ново количе :inlove:
   
  На piksooki, SnowWhite8, Nightwish11 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 4. Nightwish11

  Nightwish11 Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јануари 2020
  Пораки:
  357
  Допаѓања:
  1.830
  Пол:
  Женски
 5. Dentina

  Dentina Популарен член

  Се зачлени на:
  3 февруари 2011
  Пораки:
  1.362
  Допаѓања:
  15.377
  Хепи гоу лаки.
   
  На LiliBoz му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Mrs.Precious

  Mrs.Precious Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2019
  Пораки:
  1.502
  Допаѓања:
  9.499
  Пол:
  Женски
 7. AnnaShine111

  AnnaShine111 Активен член

  Се зачлени на:
  1 јули 2020
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  5
  Пол:
  Женски
  Одлично
   
  На Cutiepie1 му/ѝ се допаѓа ова.
 8. zhap4e

  zhap4e Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 март 2011
  Пораки:
  6.088
  Допаѓања:
  97.042
  Пол:
  Женски
  На север ќе ми е подобро. Треба.
   
  На eliesaab му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Mrs.Precious

  Mrs.Precious Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2019
  Пораки:
  1.502
  Допаѓања:
  9.499
  Пол:
  Женски
 10. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  8.539
  Допаѓања:
  47.962
  Пол:
  Женски
  Расположено
   
 11. Cherry blossom89

  Cherry blossom89 Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 април 2020
  Пораки:
  215
  Допаѓања:
  1.444
  Пол:
  Женски
  Празно...:u:
   
  На Sejfullai му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Angie1432

  Angie1432 Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 април 2019
  Пораки:
  981
  Допаѓања:
  5.077
  Пол:
  Женски
  Никако, разочарано, празно
   
 13. cornflakes6556

  cornflakes6556 Активен член

  Се зачлени на:
  3 јули 2020
  Пораки:
  184
  Допаѓања:
  305
  Пол:
  Женски
  ednostavno nesrekjno
   
 14. FreeToGo

  FreeToGo Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 декември 2014
  Пораки:
  105
  Допаѓања:
  38
  Пол:
  Машки
  Мизерно
   
  На eliesaab му/ѝ се допаѓа ова.
 15. Marijana93

  Marijana93 Популарен член

  Се зачлени на:
  7 декември 2013
  Пораки:
  408
  Допаѓања:
  3.807
  Празно
   
 16. Cherry blossom89

  Cherry blossom89 Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 април 2020
  Пораки:
  215
  Допаѓања:
  1.444
  Пол:
  Женски
  Поспано, утепано, ај заврни бре веќе |-):yawn::rain:
   
  На Nightwish11 му/ѝ се допаѓа ова.
 17. Mrs.Precious

  Mrs.Precious Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2019
  Пораки:
  1.502
  Допаѓања:
  9.499
  Пол:
  Женски
  Досадно. |(
   
 18. eliesaab

  eliesaab Популарен член

  Се зачлени на:
  27 април 2013
  Пораки:
  1.069
  Допаѓања:
  2.958
  Пол:
  Женски
  Темпирано, битно "сѐ е под контрола".
   
 19. Pisoi23

  Pisoi23 Активен член

  Се зачлени на:
  21 мај 2018
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  6
  Пол:
  Женски
  Понеделнички ненаспано,иако спиев 8 саати.
  Не знам има нешто во врска со понеделник што сите ги прави некако мрзоволни и ненаспани .
   
 20. Mrs.Precious

  Mrs.Precious Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2019
  Пораки:
  1.502
  Допаѓања:
  9.499
  Пол:
  Женски
  Нервозно. :@