1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Како си одговараат двајца Близнаци :) ?

Дискусија во 'Канта' започната од lady-gaga, 14 јуни 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. lady-gaga

  lady-gaga Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 март 2010
  Пораки:
  23
  Допаѓања:
  2
  Дали некој знае како си одговараат,јас:Близнак подзнак Рак.Тој :Близнак подзнак Јарец ?
   
 2. maleckata.22

  maleckata.22 Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јуни 2010
  Пораки:
  159
  Допаѓања:
  17
 3. lady-gaga

  lady-gaga Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 март 2010
  Пораки:
  23
  Допаѓања:
  2
  Знам ја проверив и таа тема но не најдов конкретно за мојов случај :rofl: Имав и пишано таму ама никаков одговoр не добив :D Па затоа сеа чекам некој ако знае да пиши :*
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.