1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Како си поминафте

Дискусија во 'Канта' започната од Maci15, 1 јануари 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Maci15

  Maci15 Активен член

  Се зачлени на:
  29 декември 2012
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  3
  Пошто гледам дека никој не отворил тема еве јас ќе отворам :D
  Девојкииииии како си поминафтеее за Нова Годинааа , си се смувавтее ли со некојјј, се напивтеее ли хехех јас многу убаво си поминафф позз :inlove: :inlove: :* :rofl: :rofl:
   
 2. sesilija

  sesilija Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  4.177
  Допаѓања:
  13.276
  Маче топ беше ! :makeup: :rock: Многу убаво поминафме :inlove:
  :*
   
  На Maci15, anabel-a и anneyy им се допаѓа ова.
 3. qxwy

  qxwy Активен член

  Се зачлени на:
  20 ноември 2011
  Пораки:
  80
  Допаѓања:
  5
  незаборавно :*
   
 4. Dala

  Dala Популарен член

  Се зачлени на:
  17 септември 2012
  Пораки:
  1.512
  Допаѓања:
  1.890
  абфе шчфо да ти кажам.преубафо си поминаф.
  И темафа фо мофа и фтил е?
   
 5. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.370
  Допаѓања:
  63.407
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.