Како си ја замислувате вашара венчавка?

Дискусија во 'Канта' започната од innamylove, 18 август 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. innamylove

  innamylove Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 август 2011
  Пораки:
  379
  Допаѓања:
  224
  Многу девојки сонуваат за тој ден...морам да кажам дека сум една од нив....па би сакала да прочитам и некои други мислења можеби и нови идеи :inlove: :inlove: :inlove: :inlove:
   
 2. GarpovaV

  GarpovaV Популарен член

  Се зачлени на:
  18 февруари 2011
  Пораки:
  999
  Допаѓања:
  1.962
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.