Како со маж во знак близнаци?

Дискусија во '„Другата“ наука' започната од erka, 10 февруари 2010.

 1. bibiiii

  bibiiii Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 октомври 2011
  Пораки:
  481
  Допаѓања:
  868
  Аман ,вистина е така
   
 2. celineparis

  celineparis Популарен член

  Се зачлени на:
  11 февруари 2014
  Пораки:
  707
  Допаѓања:
  2.212
  Многу нерви ќе си заштедев да ги знаев порано нивните превртливи карактеристики исто и игнорирањето им е јака страна. Ама според мене многу се и несигурни.
   
  На coolgirl123, joy1 и cresa-jagoda им се допаѓа ова.