1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Како со маж во знак вага?

Дискусија во 'Канта' започната од Girly101, 14 јануари 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Girly101

  Girly101 Активен член

  Се зачлени на:
  14 декември 2011
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  2
  Ваше мислење??
   
 2. HeelsLover

  HeelsLover Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2011
  Пораки:
  565
  Допаѓања:
  655
  Пол:
  Женски
  Неговите ерогени зони се во долниот дел од грбот. Танцувајте бавно пред него и со рацете нежно галете го овој дел од грбот. Тоа ќе ја вжешти атмосферата. Ако го допрете тој дел од грбот на некое јавно место, тој со нетрпение ќе очекува да останете сами.
  Кога веќе сте во спалната допирајте го постојано неговиот задник – тој го обожава тоа. Масирајте го и галете го на задникот - тоа му делува како екстаза.
  Сака да гледа еротски сцени и многу често сака да се гледа самиот за време на секс. Поставете огледало во собата на место каде што може да се гледа додека водите љубов. Тоа ќе го запали уште повеќе, а од тоа може и вие да извлечете некаква полза.
  Сака да му ласкате и да му кажувате постојано колку ви е убаво покрај него. Не заборавајте да му прошепнете барем еден комплимент за време на секс.
  Би експериментирал буквално сè, па споделете некоја ваша фантазија со него и тој нема да одбие да ја претвори во реалност.
  Први зборови после секс:
  „Ако тебе ти се допадна и мене ми се допадна.“
  Омилена поза:
  Мисионерската поза.
   
  На joy1, tikvi4ka992 и Girly101 им се допаѓа ова.
 3. barbiegirl.24

  barbiegirl.24 Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 ноември 2014
  Пораки:
  804
  Допаѓања:
  4.453
  Пол:
  Женски
  За разлика од женските ваги, маѓките ваги се многу понежни, дури и иритираат, барем мене. Постојано се гледаат во огледало, се сликаат, се дотеруваат. Материјалисти се.
   
  На Ceca-123 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. angel92

  angel92 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2011
  Пораки:
  1.676
  Допаѓања:
  3.568
  Моментално се трудам да придобијам вага, во глобала ептен се тешки. Повеќе сакаат со ум да ги вежбаш него со изглед.
   
 5. barbiegirl.24

  barbiegirl.24 Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 ноември 2014
  Пораки:
  804
  Допаѓања:
  4.453
  Пол:
  Женски
  Излегував до пред некој месец со вага...седиме во кафич, си прави селфи и му викам дај јас да те сликам, само да не ме гледаат луѓе, срамота. Флегми се малку, се ти да ги договориш, многу се двоумат. Се договараме за искачање, не сакаше навечер да се гледаме зошто немаше автобус касно и требаше да плати такси 200ден и проблем му беше тоа, а јас можев да идам и да се враќам да се снаоѓам. Преку ден излегувавме, некои депресивни муабети ми водеше, со муабетот ме одалечи од него. Се гледаме на скајп и ми вика покажи ми ја собата, каде со тој муабет?? Материјалисти тешки..
   
  На Ceca-123 и Dream-Girl им се допаѓа ова.
 6. Dream-Girl

  Dream-Girl ☀️

  Се зачлени на:
  24 јуни 2013
  Пораки:
  20.123
  Допаѓања:
  195.298
  Пол:
  Женски
  Недај боже некоја маана да имаш ќе те изнавреѓаат, а за своите мани не се свесни. :)
  Магарето му рекло на зајакот имаш големи уши е баш такви се. :D
  Се прават големи фраери, на почеток глумат џентлмени, али на крај ќе ги сфатиш какви се. :D
  Опседнати со себе, со косата поготово. :lol:
  Не се баш луѓе со кои можеш да излежеш на крај, освен ако немаш јаки живци. :lol:
   
  На Ceca-123 му/ѝ се допаѓа ова.
 7. barbiegirl.24

  barbiegirl.24 Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 ноември 2014
  Пораки:
  804
  Допаѓања:
  4.453
  Пол:
  Женски
  Косата?? Дааа, постојано фризури некои, шишање. Јас толку често не одам на фризер како вагава што ја спомнав. Јак фраер глумеше и овој на почетокот. Јас не сум тип на девојка што дозволува некој да и плаќа пијачки, штом сум излегла значи сум понела пари со мене. Не му дозволував да ми плаќа, не се ни бунеше многу околу тоа. Еднаш кога бевме на кафе во сред бел ден и вика ќе платиме и јас да, да и ми вика еј јас имам 500ден ќе платам со моите ти ќе ми дадеш на мене и јас важи. Си мислам не ни очекував да платиш ти, но некако глупав беше гестот, можеше кога ќе отидевме до келнерот да извади 500 и јас да дадам па да ги земе, штознам глупаво се почувствував.
   
  На Ceca-123 му/ѝ се допаѓа ова.
 8. joy1

  joy1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 август 2012
  Пораки:
  19.531
  Допаѓања:
  320.291
  Пол:
  Женски
  Маж ми ке да е вага изрод :) Несака дотерување,огледала и мрази сликање
   
  На Petra777 му/ѝ се допаѓа ова.
 9. babaDara

  babaDara Популарен член

  Се зачлени на:
  4 март 2011
  Пораки:
  515
  Допаѓања:
  622
  Пол:
  Женски
  Аха еве и јас мое видување за машките ваги:
  1.секогаш се во право ( не дај боже да им кажеш дека не се во право ) тоа е страшно.
  2.,,подобри,, се од другите.
  3.секогаш сакаат да постават дека имаат многу пари а тоа многу брзо излегува на површина
  4.верни се до оној степен додека не им се ,,намести,, некоја
  5.најнеурамнотежени личности ( денеска ти симнува ѕвезди ) а утре барај го каде е
  6.кога раскинуваат се тргаат без трага и глас (ехе ) можеш после години да ги сретнеш
  7.комплицирани карактери
  8.сакам,не какак ( како мали деца)
  (...)- мазите ваги за разлика од жените ваги не се уметнички души, многу малку од нив знаат да играат оро, да пејат, да уживаат во музика, да гледаат филм ( освен ако не е порно ) или некој психички лудачки филм
   
  На Ceca-123 и macencef им се допаѓа ова.
 10. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  13.342
  Допаѓања:
  77.622
  Пол:
  Женски
  Машките во знак вага ми се срцки. Сакаат да бидат силни и независни во очите на другите но всушност се доста ранливи длабоко во себе. Искрени се и фер, но и доста несериозни па со нив нема да знаеш баш на што си. Џентлмени се и заведувачи. Добри се. :)
   
  На Flower27 и HUNK им се допаѓа ова.
 11. Petra777

  Petra777 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2015
  Пораки:
  2.877
  Допаѓања:
  29.048
  Пол:
  Женски
  Ќе си пукнам |(
  Не можам да дојдам на ред ако има едно огледало за спремање.
  Коса миењр секое искачање, после тоа 100 пати ќе праша дали е добра наместен. Не дека гледам, веќе и махинално да вккам...
  Дали ми е кошулата добра наместена? (facepalm)
  Чекај панталоните доле...
  Селфи аууу , па тоа мерачко сликање.
  Цело време муабет од типот "не сум убав " за да им кажуваш спротивно .
  Значи физички изглед пресуден.
  Нарциси, ама не признаваат.
  Додека да договориш кафе, година ќе помине.
  Треба челични живци.
  Ако остаанам нормална после живот со 2 ваги, ќе ви пишам . :D
   
  На SummerGirl и sanjaeva им се допаѓа ова.
 12. sjdgo

  sjdgo Форумски идол

  Се зачлени на:
  16 јули 2015
  Пораки:
  5.676
  Допаѓања:
  14.187
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.