Како со машко Јарец?

Дискусија во '„Другата“ наука' започната од julie77, 15 април 2010.

 1. EraBon

  EraBon Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јуни 2017
  Пораки:
  305
  Допаѓања:
  587
  hehehe :lol::lol::lol: od dvajca jarcii toa eee
   
 2. diskreten32

  diskreten32 Популарен член

  Се зачлени на:
  15 август 2013
  Пораки:
  460
  Допаѓања:
  2.818
  Пол:
  Машки
  Koj ne znae znae kakvi sme ama nekoi ne mrazat hihi
   
  На GirlLove и IM.TMKQ им се допаѓа ова.
 3. diskreten32

  diskreten32 Популарен член

  Се зачлени на:
  15 август 2013
  Пораки:
  460
  Допаѓања:
  2.818
  Пол:
  Машки
  E dvajca ako ze sretnat os sprotiven pol togas malo ispagat problemi
   
 4. IM.TMKQ

  IM.TMKQ Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 јануари 2014
  Пораки:
  2.787
  Допаѓања:
  21.756
  Пол:
  Женски
  Кој како си ја наредил. Ама си знаеме ние како и со нив. :D
   
  На diskreten32 му/ѝ се допаѓа ова.
 5. EraBon

  EraBon Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јуни 2017
  Пораки:
  305
  Допаѓања:
  587
  Taaka e imam iskustvo so partnerot i dvajcata jarci :lol::lol:
   
 6. diskreten32

  diskreten32 Популарен член

  Се зачлени на:
  15 август 2013
  Пораки:
  460
  Допаѓања:
  2.818
  Пол:
  Машки
  Abe jarcite se najdobri najverni drugari ama zavisi koj kako gi cita a plus se iskreni realni i ne te izdavat lesno
   
  На Juccy, GirlLove и IM.TMKQ им се допаѓа ова.
 7. diskreten32

  diskreten32 Популарен член

  Се зачлени на:
  15 август 2013
  Пораки:
  460
  Допаѓања:
  2.818
  Пол:
  Машки
  Epa znaes veke togas da imas rabota so seriozen iskren i realen covek
   
  На EraBon и IM.TMKQ им се допаѓа ова.
 8. IM.TMKQ

  IM.TMKQ Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 јануари 2014
  Пораки:
  2.787
  Допаѓања:
  21.756
  Пол:
  Женски
  Точно. Сите другари/ки со кои се дружам ми викаат дај ми ти совет за х ситуација зашто најреално гледаш на работите. Јас би рекла можеби сме малку ладни, тврдоглави додека не го проценеме некого, после тоа среќа тој што се задружил со нас. :D
   
  На Juccy, EraBon и diskreten32 им се допаѓа ова.
 9. diskreten32

  diskreten32 Популарен член

  Се зачлени на:
  15 август 2013
  Пораки:
  460
  Допаѓања:
  2.818
  Пол:
  Машки
  (y)(y)(y)(highfive)(highfive)
   
 10. EraBon

  EraBon Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јуни 2017
  Пораки:
  305
  Допаѓања:
  587
  iskreni sme realni sme ne vikam nee haha :) ama ona vo veskata nogo izbrzuva so odluki ne razmisluva a
  Etee nekoj kako mene :)
   
  На IM.TMKQ му/ѝ се допаѓа ова.
 11. diskreten32

  diskreten32 Популарен член

  Се зачлени на:
  15 август 2013
  Пораки:
  460
  Допаѓања:
  2.818
  Пол:
  Машки
  Pomalo sme nervozni ama toa e u moment da znaes posle 3 min se proslo i ete kaenje ide hh
   
  На EraBon му/ѝ се допаѓа ова.
 12. EraBon

  EraBon Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јуни 2017
  Пораки:
  305
  Допаѓања:
  587
  hahah bas takaa ..
   
  На diskreten32 му/ѝ се допаѓа ова.
 13. diskreten32

  diskreten32 Популарен член

  Се зачлени на:
  15 август 2013
  Пораки:
  460
  Допаѓања:
  2.818
  Пол:
  Машки
  Vidis ne sme tolku losi bas sme dobri samo ni treba poveke neznost haha
   
  На EraBon му/ѝ се допаѓа ова.
 14. Justicija

  Justicija Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 август 2017
  Пораки:
  3.112
  Допаѓања:
  12.256
  Пол:
  Женски
  Ги мразам јарците !!!8)
   
 15. EraBon

  EraBon Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јуни 2017
  Пораки:
  305
  Допаѓања:
  587
  aaa me povredi :D
   
 16. sjdgo

  sjdgo Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јули 2015
  Пораки:
  5.663
  Допаѓања:
  14.048
  Пол:
  Женски
  Знаеме.

  Што е ова билдање популарност, другине знаци немаат ни 10 страни. Не сум засегната од темава, само ме чуди.
   
 17. Justicija

  Justicija Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 август 2017
  Пораки:
  3.112
  Допаѓања:
  12.256
  Пол:
  Женски
  Ништа лично :)
  Не ми се допага нивната ладнокрвност , тешки се за компромис , љубоморни , имав една другарка на прв поглед мирна и повлечена али каква беше инает невиден , премногу тврдоглава , и брзо се лутеше..
   
  На strawberry06 му/ѝ се допаѓа ова.
 18. celineparis

  celineparis Популарен член

  Се зачлени на:
  11 февруари 2014
  Пораки:
  707
  Допаѓања:
  2.212
  Ем ладен, ем инаетлив. Ќе умре ама нема да признае дека ме сака. :( Ајде помагајте вие што ја имате тајната формула за со јарците.
   
 19. lost123

  lost123 Популарен член

  Се зачлени на:
  13 април 2017
  Пораки:
  1.692
  Допаѓања:
  24.868
  Пол:
  Женски
  Ако сам не реши да ти признае, не го убедува ништо на светот.
   
  На GirlLove и celineparis им се допаѓа ова.
 20. celineparis

  celineparis Популарен член

  Се зачлени на:
  11 февруари 2014
  Пораки:
  707
  Допаѓања:
  2.212
  А како тоа сам малце да се подбуцне некако. :lol: