Како со машко Вага?

Дискусија во '„Другата“ наука' започната од princess483, 17 мај 2010.

 1. Stressed Out

  Stressed Out Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 октомври 2018
  Пораки:
  1.039
  Допаѓања:
  2.990
  Пол:
  Женски
  Што ти треба од податоци,не можам да ти пишам ЛП,многу сакам хороскоп и верувам во истиот :)
   
  На WildMk му/ѝ се допаѓа ова.
 2. duffi

  duffi Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 април 2011
  Пораки:
  9.423
  Допаѓања:
  115.702
  Истото сакав да искоментирам кога напиша оти мт е вага.:D
  Има нешто.:D
   
  На WildMk и joy1 им се допаѓа ова.
 3. Justicija

  Justicija Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 август 2017
  Пораки:
  3.177
  Допаѓања:
  12.663
  Пол:
  Женски
  Дај гатај ми и мене :P:P
   
  На WildMk и Nigredo Odor им се допаѓа ова.
 4. hermosa

  hermosa Популарен член

  Се зачлени на:
  7 декември 2011
  Пораки:
  2.487
  Допаѓања:
  3.351
  Пол:
  Женски
  Да ви кажам од искуство најмногу ме сакаше баш еден вага дечко,бивш ептен одамна.Ме изневерувал но ме лажеше се додека не го фатив како она му се јави а меморирана му беше како непознат број.Како и да е многу сакаше да ми угоди,душа беше но женскар.Така да вагите највеќе знаат да сакаат мана им е што се флертувачи,премолчуваат работи инаку за карактер детето беше да го грабаш и да бегаш.Не го засакав но ми е драго кога ќе се сетам на него.Тоа се потсетив и убави се поприлично вагите . Знаат да освојат ,родени шармери.Се приклучувам кај @Nigredo Odor ,за наталната .Wild,мислам дека вагите се токму погодени за отворен брак ,повеќе и од близнаците
   
  Последна измена: 31 јануари 2020
  На WildMk му/ѝ се допаѓа ова.
 5. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  13.702
  Допаѓања:
  135.820
  Во подзнак сум лав.. астероидот ми е кај шо сонцето не греј и сакам да ги изебам сите шо ми се секси :smoke:
   
  На Justicija му/ѝ се допаѓа ова.