1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Како со машко девица?

Дискусија во 'Канта' започната од psychic, 29 мај 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. psychic

  psychic Популарен член

  Се зачлени на:
  23 септември 2012
  Пораки:
  2.360
  Допаѓања:
  1.253
  Пол:
  Женски
  Како со машко девица? :D Ако има ваква тема се знае :lol: канта
  И ако може да ми кажете дали рак и девица функционираат заедно? :D
   
 2. duffi

  duffi Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 април 2011
  Пораки:
  11.653
  Допаѓања:
  135.521
 3. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.106
  Допаѓања:
  56.324
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.