1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Како со машко девица???

Дискусија во 'Канта' започната од kikeee, 12 август 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. kikeee

  kikeee Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 август 2010
  Пораки:
  23
  Допаѓања:
  2
  Имам 15 години, тој ми е врсник, учиме во исто училиште, подолго време сум заљубена во него, но тој не покажува некои позначајни знаци дека му се допаѓам.. во хороскоп е девица. Кажете ми како да се постапува со машките девици??? :)
   
 2. aNy-to

  aNy-to Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јули 2010
  Пораки:
  1.047
  Допаѓања:
  394
  Види две теми подолу,има иста тема како со знакот девица.
  Пред да отворите тема погледнете дали има таква тема,постојано се повторуват исти теми.
   
 3. kikeee

  kikeee Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 август 2010
  Пораки:
  23
  Допаѓања:
  2
  епа јас не ја видов.. sorry

  :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
   
 4. Emilija

  Emilija Истакнат член Член на тимот

  Се зачлени на:
  9 ноември 2009
  Пораки:
  28
  Допаѓања:
  41
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.