1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Како успеа да ве легне?

Дискусија во 'Секс' започната од Sk.Tigrica, 26 мај 2010.

  1. Anely

    Anely Истакнат член

    Се зачлени на:
    1 април 2011
    Пораки:
    788
    Допаѓања:
    225
    Тоа дојде само по себе...едноставно се случи :inlove:
     
  2. koritsaki

    koritsaki Moderator Член на тимот

    Се зачлени на:
    1 март 2010
    Пораки:
    17.823
    Допаѓања:
    102.692
    Пол:
    Женски
    Ние по 1,5 година заедно прв пат имавме секс :) Бидејки сме двајцата од различни држави јас бев лето 2009 на гости. И немав појма дека баш тогаш тоа ке се случи :lol:
    И не се случи тоа првиот ден од одморот туку третиот :rofl: Поради мојот страв ( како што ке биде бидејки бев невина..)
    Денот Д го поминавме интересно , бевме на плажа , па на ручек кај неговите и потоа се договоривме да одиме во хотел да `одмориме` :lol:
    си легнавме на креветот се гушкавме и така започна се.. :)
     
    На Veki4kaa му/ѝ се допаѓа ова.
  3. stilas7

    stilas7 Популарен член

    Се зачлени на:
    6 јули 2010
    Пораки:
    1.049
    Допаѓања:
    694
    Пол:
    Женски
    како успеа?ха,со добро лажење :devil: ,ме возеше со до ѕвездите и назад.после 1 година се случи а само 2 месеци по интимниот контакт ние се зедовме :*
     
  4. zhap4e

    zhap4e Форумски идол

    Се зачлени на:
    27 март 2011
    Пораки:
    7.113
    Допаѓања:
    107.121
    Пол:
    Женски
    Сосема лесно, пошто ептем бев уморна и не ми се збореше нешто, баш баш, посебно не таа вечер. Едноставно не ми се замараше со ништо буквално, бед емоушенс некои беа насобрани, пак и пост-пмс синдром или пред, не ми текиња сега на детаљи али ме праша си легнуваме? Јас реков прозевајки се аха и толку беше наредно го видов утрото со ококорени очи како ме зјапа, после заедничкото ни лежење еден до друг, уво на груда.. моето уво, неговата груда и оркестарот, носо-свиркачи.
     
    На VivienLeigh и najubava2010 им се допаѓа ова.
  5. MSkorpionka

    MSkorpionka Популарен член

    Се зачлени на:
    4 февруари 2011
    Пораки:
    1.972
    Допаѓања:
    4.096
    Прав фраер не те убедува, туку знае да направи сама да си побараш...Да не го фалам мојот но таков е, сама си легнав :lol:
     
    На Lolo5, Nade-sunrise, Doozy и 6 други им се допаѓа ова.
  6. black-angel

    black-angel Praefectus Vigilum Член на тимот

    Се зачлени на:
    14 декември 2009
    Пораки:
    2.634
    Допаѓања:
    4.451
    Пол:
    Женски
    Јас го легнав него го прелажав. :P
     
    На kLem23 и Dushica-sk им се допаѓа ова.
  7. Zlatusko

    Zlatusko Истакнат член

    Се зачлени на:
    21 април 2010
    Пораки:
    531
    Допаѓања:
    738
    Не легнавме. Цел викенд. Море ни до продавница не слеговме :rofl:
     
    На Lolo5 и decko им се допаѓа ова.
  8. crazyinlove19

    crazyinlove19 Популарен член

    Се зачлени на:
    20 март 2011
    Пораки:
    3.753
    Допаѓања:
    3.729
    Се си дојде спонтано, без многу планови и договори. Едноставно ни се сакаше на двајцата. Така е најубаво. :inlove:
     
  9. thinkerbell

    thinkerbell Популарен член

    Се зачлени на:
    20 ноември 2010
    Пораки:
    1.834
    Допаѓања:
    11.102
    Пол:
    Женски
    Фраерчина жива е мојов, неможеш а да не му се дадеш :D

    Шалим се, тоа беше посакувано и од двете страни, така да СИ СЕ ЛЕГНАВМЕ :)
     
    На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
  10. TeddyGrey

    TeddyGrey Форумски идол

    Се зачлени на:
    13 октомври 2010
    Пораки:
    8.058
    Допаѓања:
    72.324
    Пол:
    Женски
    Му успеа дека јас сакав... :) Иначе џабе му беа зборовите :D
     
    На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
  11. cigarce

    cigarce Популарен член

    Се зачлени на:
    5 мај 2011
    Пораки:
    1.401
    Допаѓања:
    3.931
    Пол:
    Женски
    поштувам ! :clap: исто и во мојата ситуација :)
     
    На Lolo5, Idonea, missperfect и 1 друга личност им се допаѓа ова.
  12. femina11

    femina11 Популарен член

    Се зачлени на:
    15 октомври 2010
    Пораки:
    553
    Допаѓања:
    225
    Хахаха,Одлично кажано.Се согласувам потполно и во мојата сутиација.
     
    На Lolo5 и MSkorpionka им се допаѓа ова.
  13. LilBaby

    LilBaby Популарен член

    Се зачлени на:
    11 мај 2011
    Пораки:
    3.458
    Допаѓања:
    7.886
    Па називот на темата некако ми е .. ко демек, на што паднавте, што стратегии коваше, не знам кој друг израз да го употребам. УСПЕА затоа што предизвикува страст кај мене, го сакам повеќе од се, успеа да ми покаже и каже работи што никој не ги направил за мене, можда ете така успеа.
     
    На Lolo5 и MissSpark им се допаѓа ова.
  14. Lepaaa

    Lepaaa Популарен член

    Се зачлени на:
    5 февруари 2011
    Пораки:
    2.069
    Допаѓања:
    8.097
    Пол:
    Женски
    Хахаха интересно беше... се убедувавме едно време...па вака-па така и на крај ме легна, признавам :) ама па јас не дека несакав !! Јас можда бев и иницијатор на се тоа...ајде си викам девојко предај се еднаш веќе и после нека биде шо ќе биде :)
    Се чувствував ептен спремна, се се случи кога одевме 4 месеци а јас се осеќав како да го знам цел живот ! Срцка моја е тој :inlove:
     
  15. MarchelineAmaru

    MarchelineAmaru Популарен член

    Се зачлени на:
    7 јули 2010
    Пораки:
    2.255
    Допаѓања:
    1.343
    Со оглед на тоа дека дечко ми е доста суптилен ,да не речам срамежлив кога станува збор за вакви работи, можам слободно да си кажам дека јас него го легнав, и тоа буквално.
    Јес да се тресев ко на електричен стол,страв,трема,девичанство и ред други вознемирувачки фактори, ама ете решив да се секснеме и фино лепо му се качив.Не ми се даваче тој да биде одозгора, да не му се заарни па од сефте да ми влезе цел и ,чувал Господ, да се расплачам тука.
     
    На Lolo5 и femina90 им се допаѓа ова.
  16. peperutkaa

    peperutkaa Популарен член

    Се зачлени на:
    25 ноември 2009
    Пораки:
    942
    Допаѓања:
    618
    Пол:
    Женски
    Па усвари не ме легна он мене, туку ја него. Или само јас така си мислам? :wasntme:
     
  17. ivanagoki

    ivanagoki Истакнат член

    Се зачлени на:
    1 јули 2011
    Пораки:
    55
    Допаѓања:
    10
    после неколку дена убедуванја видов невидов мо ги расирив нозеве :D и тоа во парк :lol:
     
  18. MonNy.B

    MonNy.B Истакнат член

    Се зачлени на:
    7 јули 2011
    Пораки:
    48
    Допаѓања:
    36
    Првиот пат... незаборавно беше! Бевме цееел ден заедно, од сабајлето, на мотор отидовме да се возиме на планина со неговиот мотор (умрен е по мотори) и тој цело време додека шетавме пешки горе на планината ми наговараше, вака онака, демек као да се сетам шо сака, а јас демек не го сваќам, се праам наудрена :D Слеговме од планина со моторот после пладне, пред да се стемни, тој се запна нема дома да одиш кај мене ќе идеш и точка! И по долго натегање, прифатив, машки кој се разбрал со нив, и отидовме... Тој мајкин припремил се уште пред да дојде да ме земе за да се возиме, и затоа ми наговарал цело време :) Јас не дека не сакав, ама ми беше незгодно, што знам... се срамев... :$ И ми вика оди во кујна напрај кафе јас одам во соба да се преслечам ти напрај го и дојди. Влегувам кај него, тој наредил 100тина свеќи ако не се лажам, пуштил песни од Брајан Адамс и Ричард Маркс и некои ароматизирани стапчиња (на ванила мирисаа)... Јас останав буквално подзината кога ја отворив вратата, тој стана, ги зеде кафињата, ги остаи на масичката, и ме крена в раце... Ме легна на кревет и почнавме да се бакнуваме, да се милуваме, неможев да одолеам на неговото тело (и сега додека зборам се ежам) и му ја слеков маичката од него, па тој мене, и така бидна... И ден денес е внимателен, непоправлив романтичар... Ахх никогаш нема да го заборавам тој ден! Си го сакам најмногу :inlove: :inlove: :inlove:
     
    На Veki4kaa, kLem23, Name и 6 други им се допаѓа ова.
  19. janulce

    janulce Истакнат член

    Се зачлени на:
    30 јули 2011
    Пораки:
    5
    Допаѓања:
    4
    епа како .........бевме во врска 9 месеци двајцата пред матура ме однесе кај него дома, ...........сами, подготвени, пред тоа купивме кондом и се мачевме многу време :lol: посебно тој :sweat:.........и бидна откако мене ми текна да му се качам одозгора...............ок беше без некои претерани болки..........беше многу внимателен со мене.......задоволни и двајцTA , се до ден денес се обожаваме и е вниматен во текот и после секс како првиот пат, секој нареден пат ни е се подобар............... :inlove:

    значи девојки не форсирајте, спонтано, без страв и резултатот е неизбежен...
     
    На kLem23 му/ѝ се допаѓа ова.
  20. thelittle17

    thelittle17 Популарен член

    Се зачлени на:
    31 август 2010
    Пораки:
    3.749
    Допаѓања:
    8.665
    Пол:
    Женски
    морам да признаам дека насловов на темава е ГЛУП!
    кога ме легнал ? па боже господе јас ако не сум сакала немало да сум легнала.. значи сама сум си легнала, јез да пред тоа многу пробале но ете тој ја имал среќата хахахха :rofl: