1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Како успеа да ве легне?

Дискусија во 'Секс' започната од Sk.Tigrica, 26 мај 2010.

  1. najubava2010

    najubava2010 Популарен член

    Се зачлени на:
    19 април 2010
    Пораки:
    1.619
    Допаѓања:
    4.653
    Јас него го легнав...
    Ме предизвикуваше и се тргаше, демек несакаше да ме напнува и ми оставаше време...
    Кое време :^) ?
    Истрпев една вечер, следната почнав да го соблекувам и...
    Тој знаеше дека ќе се случи тоа, но не ме легна тој мене, туку јас него, јас бев иницијатор, јас почнав, он заврши :$ ...иако како што кажав он ме предизвика ;)
     
    На Читател, BoyL, Monchence и 2 други им се допаѓа ова.
  2. Noemi

    Noemi Популарен член

    Се зачлени на:
    7 април 2010
    Пораки:
    1.719
    Допаѓања:
    7.085
    Јас го легнав. Го лажев дека филм ќе гледаме :D
    Се спремавме некое време веќе ама се нешто не спречуваше и една вечер решивме не излегуваме ќе гледаме филм.
    Пуштивме филм, од време на време ќе се бациме ама ништо повеќе. И двајцата едвај чекаме да заврши филмот, нервозни веќе. Само што почна одјавната шпица му се фрлив и му ја соблеков маичката.....и го злоупотребив :D
     
    На Lolo5 и VivienLeigh им се допаѓа ова.
  3. daence.To

    daence.To Истакнат член

    Се зачлени на:
    1 септември 2011
    Пораки:
    18
    Допаѓања:
    9
    ме фана и ме кутна на креветот :D хахахахахххааааа....
     
    На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
  4. Anon

    Anon Популарен член

    Се зачлени на:
    24 септември 2011
    Пораки:
    830
    Допаѓања:
    1.789
    Пол:
    Машки
    90% од одговориве се исти: или вие сте го легнале или тој настојувал, а вие сте се плашеле.
    wow

    Ја легнав после апсолвентска кај мене в стан.
     
    На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
  5. t.i.n.k.e.r.b.e.l.l

    t.i.n.k.e.r.b.e.l.l Популарен член

    Се зачлени на:
    15 јули 2011
    Пораки:
    466
    Допаѓања:
    335

    И јас сакам вака.........
    Сеуште немаме односи, одиме 6 ипол месеци, настојува-но не претерува, ме почитува и чека да бидам доволно спремна на тој чекор. Со братучет ми сум мн блиска и знае дека сакам мн романтични работи... хаха и знае да ме закачи....-Алоо не си пепелашка... хехе =]] Планирам да го направиме тоа во скоро....се плашам од исходот... како ке биде....прва работа дали ке бидам доволно среденааа(депилација), болкаа,,,, крв(тоа најмногу...---што со тоаа????? ) и такаа.... А мн се сакаме, почитуваме, претходно има направено глупост голема, ми дадов шанса, и сега е нзз прекрасен... и такаа.......па пишете ми нешто...дообјаснете ми =]]
    Moжеби ке ме искритикувате што тука поставувам прашања......ама извинете...ке ми простите..нели :)
     
    На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
  6. ViktorijaMari

    ViktorijaMari Истакнат член

    Се зачлени на:
    19 јули 2011
    Пораки:
    463
    Допаѓања:
    159
    3 години одам со дечко ми не успеа да ме легне...со овој новиов неколку пати излегов ии осеќам ќе биде кај и дае...таков си е овој неможеш а да не го легнеш...ти се сака само што го гледаш хахахха :D
     
  7. Marilyn-Monroe

    Marilyn-Monroe Популарен член

    Се зачлени на:
    24 декември 2010
    Пораки:
    1.805
    Допаѓања:
    5.894
    Со судни маки. Арно некој успеа оваа снага да ја бутне. :whew:

    Ко Христос се мачеше, признавам.
    Турни, јас врати се. Бутни, јас одбиј се.
    Не е тој крив, јас сум била многу еластична... ама и не ми се лежеше едноставно, што него кога ќе му текне јас да одмарам?! :^) Нека земе нека си чисти, кој му се меша во доместосот? :^)
    И ајде ме стресе в кревет и кажа: ајде лежи ти сеа, си имам јас работа.[​IMG]
    |( Му најде чаре на хиперактивново дете. :angel:
     
    На Lolo5, Divinebutterfly, LadyNN и 4 други им се допаѓа ова.
  8. D.E.S.I

    D.E.S.I Истакнат член

    Се зачлени на:
    2 октомври 2011
    Пораки:
    8
    Допаѓања:
    2
    Хахахх првиот пат не се забораваа....Тоа беше кога наполнив 17 годд летото....
    Одевме 2 годинии а јас сеуште бев невина и ми беше страв,но и тој толку не настојувашее..
    И кога веќе самата се осетив дека сум спремна јасс гоо легнав... :$
    Тој беше зачуден бидејки јас пред тоа и несакав да зборувам за тоаа и на крај јас го легнав... ;)
    Тоа се случи кај него домаа ии беше мн убавоо.... и сеуште сум во врска со негоо.. :inlove: иии мн си се сакамее :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :*
     
    На Veki4kaa му/ѝ се допаѓа ова.
  9. N.A.T.A.S.A

    N.A.T.A.S.A Нов член

    Се зачлени на:
    21 октомври 2010
    Пораки:
    650
    Допаѓања:
    486
    Ме легна едноставно си дојде само тоа. :lol:
     
  10. princess11ska

    princess11ska Истакнат член

    Се зачлени на:
    25 август 2011
    Пораки:
    180
    Допаѓања:
    64
    Хаха, интересна тема. Па одевме 3 месеци и до тогаш немавме ништо повеќе од петинг нели. Арно ама една темна, есенска вечер, во парк во кола... им се препуштивме на страстите.
     
    На ViktorijaMari му/ѝ се допаѓа ова.
  11. Viiiiip

    Viiiiip Популарен член

    Се зачлени на:
    10 јануари 2010
    Пораки:
    833
    Допаѓања:
    399
    Срце и јас мн сакав романтики и остало, ама дечко ми, романтика е што ми купил прстен за роденден и слично мислам романтика 0... И за да не се разочараш, не се сите дечковци вака романтични... Јас мојот знам дека ме сака најмногу и јас него се би направила ама не е романтичен па мајка јана нека е... Инаку за средување иди на депилација ќе те средат, за крв, кај мене беше ко да убил човек па ништо, тоа е природно... Уживај... Се ќе биде добро :D
     
  12. OzzyAngel

    OzzyAngel Популарен член

    Се зачлени на:
    17 март 2010
    Пораки:
    1.884
    Допаѓања:
    1.223
    Сакавме и двајцата, и тоа експлодирачка хемија во водухот имаше, глупаво ми беше да го одбивам, не ми е прв. не сум му прва. Го сакам ненормално многу, правиме планови за тоа која соба ќе ни биде за децата :lol: и одредуваме датум за веридба и спиеме во ист кревет, па не сум од камен бре луѓе! Сакам! И не се правев “антачабл“ и прекрасно ми беше! Немаше никаква романтика освен ТЕ САКАМ кажано милион пати и силни прегратки. Беше полно со љубов и емоции, како што никогаш досега не било во мојот сексуален живот.
     
  13. Saya

    Saya Популарен член

    Се зачлени на:
    6 јануари 2011
    Пораки:
    1.190
    Допаѓања:
    5.551
    Ми се паркираше пред влез со ова:

    [​IMG]

    И кај можев да одолеам на шеќердосани јаболчиња? :geek:
     
    На Читател, senza.parole, Ket.Rin и 5 други им се допаѓа ова.
  14. husaric

    husaric Истакнат член

    Се зачлени на:
    12 октомври 2011
    Пораки:
    35
    Допаѓања:
    7
    просто неверојатно :D :D :D :D но и мене ме убеди на истиот напчин мојот бивши имав 19 години бевме заедно векје еден месец ме одведе на романтична вечера потоа отидовме во неговиот стан кој беше романтично осветлен со не знам колку свеќи ги имасе во салонот во дневната во купатилото насекаде....бесе прекрасно кога влеговме во спална имасе букет од рози на ноќната масичка, романтична музика имаше преку целата ноќ додека се гушкавме и бакнувавме. но искрено мене првиот пат не ми бесе воопшто убаво и покрај целото сценарио што го беше направил за мене.
     
    На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
  15. BlovesI

    BlovesI Активен член

    Се зачлени на:
    31 октомври 2011
    Пораки:
    32
    Допаѓања:
    2
    Значи јас по природа сум паничарка и сакам само едно нешто да знам!!! :rofl: ДАЛИ МНОГУ БОЛИ ДА УМРЕШ?! :lol: :lol: :lol: хахахахахаха
     
    На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
  16. WildCherry

    WildCherry Истакнат член

    Се зачлени на:
    20 август 2011
    Пораки:
    1.193
    Допаѓања:
    1.172
    Незнам зашто ама го осеќам насловот у негативна смисла. Ко у стил како ве натера да имате секс со него .....
    Прво у една здрава, нормална квалитетна врска нема борби нит стратегии за како до секс со партнерот.
    Се е спонтано, се е како и кога ке посакаат и двајцата.

    А ако е у позитивна, успеал со тоа што сум му ја отворила вратата на моето срце и што поминал низ некои тестови и со тоа што му верував и со тоа што ми докажа дека не е идиот и кретен.
     
    На Lolo5 и rock им се допаѓа ова.
  17. ane.bella

    ane.bella Форумски идол

    Се зачлени на:
    18 јуни 2011
    Пораки:
    3.194
    Допаѓања:
    25.599
    Пол:
    Женски
    па боли ДА ама да умреш НЕ :D уствари кај секого е различно,ама не верувам дека некоја умрела од таква болка :D опушти се и не мисли на тоа колу и дали ќе боли
     
    На Lolo5 и BlovesI им се допаѓа ова.
  18. rock

    rock Истакнат член

    Се зачлени на:
    10 април 2010
    Пораки:
    6
    Допаѓања:
    2
    Се согласувам потполно со тебе, не е нешто страшно па да треба да те убедува или да успее во нешто, во секоја врска тоа си доаѓа нормално. Јас имав секс на 16 години и еве сега имам 18 и сеуште одиме заедно. :)
     
    На WildCherry му/ѝ се допаѓа ова.
  19. ViktorijaMari

    ViktorijaMari Истакнат член

    Се зачлени на:
    19 јули 2011
    Пораки:
    463
    Допаѓања:
    159
    ете ја и мојата приказна :D
     
  20. MonNy.B

    MonNy.B Истакнат член

    Се зачлени на:
    7 јули 2011
    Пораки:
    48
    Допаѓања:
    36
    опушти се, уживај и не мисли на тоа :) само така нема да те боли :) јас воопшто не ни мислев на тоа дали ќе ме боли или не, иако од сите нормално слушаш дека ќе боли ова она... само му се прпуштив на моментот, и такаречено „не сетив„ :D