1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Како успеа да ве легне?

Дискусија во 'Секс' започната од Sk.Tigrica, 26 мај 2010.

  1. papilona

    papilona Истакнат член

    Се зачлени на:
    13 август 2011
    Пораки:
    177
    Допаѓања:
    144
    Се слагам! Ја не знаев, тој да ми турил пола шише таблети за спиење во пијачката. Не да ме легна, три дена пробувале да ме разбудат! И ај сега каков почеток е тоа. Сега му е страв кога легнувам :!:
     
    На VivienLeigh и kjukli им се допаѓа ова.
  2. sarah.key

    sarah.key Истакнат член

    Се зачлени на:
    26 јануари 2010
    Пораки:
    195
    Допаѓања:
    23
    Бевме заедно година и пол, јас имав скоро 17 и мислам дека јас го легнав а не тој :D претходно имавме само петинг, ама еден викенд бев во друг град и го прашав дали да купам кондоми, малце ми се изначуди ама купив и се случи, ни беше прв пат и на двајцата и сеуште сме заедно :inlove:
     
    На ADOKI и BoyL им се допаѓа ова.
  3. emekreme

    emekreme Истакнат член

    Се зачлени на:
    23 февруари 2011
    Пораки:
    226
    Допаѓања:
    206
    ако потсвесно мислиш дека боли, ке те боли, а ако мислиш потсвесно дека не боли и навистина нема да боли

    инаку го направивме тоа на третиот состанок бидејки тоа му беше и прв пат да дојде кај мене дома, бев сама, не ми беше прв, не му бев прва, го направивме бидејки сакавме, не од што моравме или едниот сакал другиот не, нема потреба од одолговлечување, не кај оние што веке биле сексуално активни, тоа се потреби и кај едниот и кај другиот
     
  4. Aleksandra333

    Aleksandra333 Активен член

    Се зачлени на:
    21 јануари 2012
    Пораки:
    4
    Допаѓања:
    1
    Vo kola se sluci naseto :) <33
     
    На Avokado му/ѝ се допаѓа ова.
  5. Karamella

    Karamella Активен член

    Се зачлени на:
    31 декември 2011
    Пораки:
    80
    Допаѓања:
    23
    Ми рече дека сум била најдобрата девојка што ја имал и ако ја губел невиноста со мене, па ме бакнуваше и на крај како беше се случе....
     
  6. najubava2010

    najubava2010 Популарен член

    Се зачлени на:
    19 април 2010
    Пораки:
    1.619
    Допаѓања:
    4.653
    Ми направи сопка и се струполив врз креветот, прво добро ме налегна, а кога видов дека нема бегање, не давав отпор, штом тој го виде ова, реши да ме легне.
    И цела ноќ легнати мирно спиевме.
     
    На VivienLeigh, Ицолгудбејбе, kjukli и 7 други им се допаѓа ова.
  7. ludoto19

    ludoto19 Форумски идол

    Се зачлени на:
    1 март 2010
    Пораки:
    7.222
    Допаѓања:
    41.456
    :rofl: :rofl: :rofl: леле јас ова ви го немам кажано :lol: Hа почетокот се гледаше дека сака, ок, нема везе тоа, и Jас ни 2 ни 3 му викам, AKO ми најдеш краставица и патлиџан и ми направиш салата тогаш ќе ти дадам :rofl: :rofl: Hемаше да биде така тешко, ако не беше 01 по полноќ. и наравно дека нема салата, нема путе 8) .

    Tоа беше првиот пат кога дојде кога се запознавме. A се легнавме кај него :D скроз на скроз.
     
    На ALISA0000, kLem23, femina90 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
  8. angel92

    angel92 Популарен член

    Се зачлени на:
    10 февруари 2011
    Пораки:
    1.592
    Допаѓања:
    3.269
    Имав 16 години, и ми се закана дека ако не му "дадам" ќе ме остави. И се случи еднаш, и после јас го остадов... И тој ден најмногу го зажалувам. Од тогаш до денес, немам ништо направено па сеуште сум жива :)
     
    На Читател и BoyL им се допаѓа ова.
  9. u.m.e.t.n.i.k

    u.m.e.t.n.i.k Активен член

    Се зачлени на:
    10 април 2012
    Пораки:
    3
    Допаѓања:
    4
    znaci temava e EB*NJE :D hahaha i ja kao masko sakam da si kazam be :D once upon a time ... :) epa ja so mojata prv pat ni bese i na dvajcata i ja kako da ja opustam... i smisliv sami bevme i i vikam aj da se banjame :)))))))) i se banjavme bez da se gleame so mizenje pa si legna na mene... i taka se opustivme :))))) ali kolku muki si vidovme posebno ona xD ... solzi cuda vragovi mislam gospod go glease :D ama neiskusni i dvajcata... a maksimalno bev nezen i dobar ama ... ono pustoto drz ne daj saka ali boli :))) i si se mucevme edno 2 nedeli so nekoja minimalna penetracija i povlekuvanje ... i ko za belja kaj drugarce bevme sobrani neso a u ... prespavme kaj nego sam bese taa vecer.. i kaj nego nesakajki si bidna xD inace se desi posle 1 mesec odkako se kjarivme so znaci posle 2 nedeli od pocetokot na vrskata sme pocnale so obidite :) i posle toa uste 3 god bevme zaedno xD znaci ... ne mora da se odolgovlekuva toa po 1-2 godini za da raskinete za 2 nedeli posle :D nikad ne se znae toa ... ali ako gleate deka ste si ok facki ... prepustete si se pa sto bide neka bide ... i taka ti vikam jas xD nasata prica :)
     
  10. Lacrimosa

    Lacrimosa Популарен член

    Се зачлени на:
    19 јули 2010
    Пораки:
    1.833
    Допаѓања:
    2.930
    Пол:
    Женски
    Јас го легнав.
     
    На huntelaar, kLem23, BoyL и 2 други им се допаѓа ова.
  11. Unique.chick

    Unique.chick Истакнат член

    Се зачлени на:
    6 јуни 2011
    Пораки:
    1.258
    Допаѓања:
    2.390
    хмм тоа беше кај него дома со мојот тогашен дечко сега сопруг..
    беше вечер и момент што никогаш нема да го заборавам...
    онака си отидов јас кај него си лежевме и сосем случајно испадна без никакви молења и незнам што. Беше премногу нежен и сигурна сум дека никогаш нема да ги заборавам тие моменти... :) :) :)
     
  12. NewBeginning

    NewBeginning Активен член

    Се зачлени на:
    20 септември 2013
    Пораки:
    36
    Допаѓања:
    23
    Со последниов се мувавме некои 3-4 месеци и си праевме муабет и за секс, ама никако да ни се погоди, нон стоп имаше некој или па немаше да има време. И таа вечер како да знаев дека ќе се деси се средиц цаком паком и отидов кај него на гости. Јас седев он лежеше на кревет и ми рече да дојдам да легнам до него (не знам зашто ама многу ми беше срам така да лежам покрај него) и почнавме лапање драпање соблакање и секс
     
  13. Lovely93

    Lovely93 Истакнат член

    Се зачлени на:
    9 септември 2013
    Пораки:
    2.637
    Допаѓања:
    2.017
    Пол:
    Женски
    Браво бе, 90% од постовиве гледам вие сте ги легнале. :lol:
    Инаку, мене успеа после 8 месеци врска ама признавам дека јас си мрднав со опавчето.
    Не ме напнуваше воопшто, само еднаш до два пати највеќе да ми имаше спомнато за тие 8 месеци, во стил дека немал пробано (чудно си призна, а затворен е малце) и сака со мене. :$
    Отидовме на вечера да си славиме 8 месеци од врската ама воопшто не беше во план вакво нешто. Оп две ракиички со салатичка, оп после бело винце со вечерата и ми проработеа хормониве и нешто почнав вербално да го провоцирам и малце пред да станеме го зафркавам, му викам ќе видиш дека нема да ти дадам, му викам ај се кладиме, и он ми вика ајде, а најтрагично беше што јас одма знаев дека ќе ја изгубам кладбата само не признавав. :lol:
    И се качуваме во кола и ми вика каде одиме сега, и јас онака срамежливо: па што знаммм, каде сакаш... и ми вика а да купам нешто треба или се зафркаваше (секако на кондоми мислеше) и јас му викам купи, и он зачуден: сигурна си? јас: даа бе, купи (си викам во себе нека биде сега што ќе биде зашто пивната сум многу похрабра). :lol: И купиии, отидовме се паркиравме во парк и тоа прилично осветлено беше местото, ама јас бела мачка не гледав пред себе така да сеедно ми беше :lol: и му викам дојди позади и почнавме френч кисинг малце и нестрплив човеков ми вика да ги земам? (пошто стоеја напред) и јас му викам не не чекај јас ќе ги земам и посегнав овој ме гледа уште ми се чуди, јас како 101-ви пат да ми е, а не прв. Продолжуваме уште малце бакнување и малце ме допре и веднаш почна да ме соблекува, не му се губеше време веќе на предигра и се изнамачи да го намести кондомот пошто немаше искуство и ме соблече и уште еднаш ме праша дали сум сигурна. Јас реков да и се помачивме малце зашто нејќеше да влезе и откако успеа за неполна минутка сврши и тоа беше се. Јас не осетив никаква болка, можно е дека бев малце пијанка и бев тотално опуштена, владеев со задното седиште. :lol: А ко за беља се најде баш тогаш другарка ми да ми се јави и ми вика што правиш, дома си? Јас нее бе еве во град ај ќе се чуеме утре, она-ова цела насмеана, а дечко ми се мачи таму :lol: и после тоа не и признав дозна многу после тоа, единствена што дозна беше мајка ми, сама ме прочита, пуста мајчинска интуиција. Ми се чудеше што не ме болело, вика да не не ти поверувал дека ти е прв. :D
    И конечно да скратам, немаше ни Р од романтики ама беше спонтано баш како што сакав бидејќи имав голема желба, имаме јака хемија меѓу нас (да не кажам љубов на прв поглед), ама ми фалеше храброст. И секој нареден пат беше се поубав, поготово кога имавме подобри услови од задното седиште во неговата кола. :lol: :inlove:
     
    На LUCERKA и ALISA0000 им се допаѓа ова.
  14. BlackMarket

    BlackMarket Истакнат член

    Се зачлени на:
    17 октомври 2012
    Пораки:
    248
    Допаѓања:
    266
    Треба да не сакате да ве легне, за да му успее. Ужасно глупав наслов.
     
    На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
  15. smigool

    smigool Истакнат член

    Се зачлени на:
    2 јули 2013
    Пораки:
    149
    Допаѓања:
    355
    Пол:
    Машки
    се дупнав од смеење, не си нормална :)
     
    На Lolo5 и BlackMarket им се допаѓа ова.
  16. Silver.E

    Silver.E Популарен член

    Се зачлени на:
    14 февруари 2013
    Пораки:
    2.226
    Допаѓања:
    5.276
    Мислите како јас успеав да го легнам? :rofl:

    Ме чекаше срцката многу долго, зошто си бев помала и неспремна.
    И ми требаа години додека се решам.

    Потоа почна нагло да ми прави притисок, веќе не му се чекаше, :P , а јас веќе направив 19год. :$ ...
    И му викам една вечер, ајде сега спремна сум. (ама јас во глават си мислев претходната недела-две, си имав наум де. :lol: )
    И кога ми се уплаши срцкава. Како сега бе - ми вика? :doh:
    И на крајот излезе тој неспремен и уплашен...
    Ама така било зошто мене ми беше прв пат, па го фати паника, како ќе е, што ќе е...
    И сите наредни пати беше здрвен, а јас се чудев: и ова е секс?
    Ама потоа беше многу подобро, и си уживавме... :)
     
  17. Decapitated.Hanna

    Decapitated.Hanna Истакнат член

    Се зачлени на:
    4 ноември 2012
    Пораки:
    798
    Допаѓања:
    576
    Вториов јас го легнав.. не тој мене. :D
     
    На BoyL му/ѝ се допаѓа ова.
  18. Bitter-Sweet

    Bitter-Sweet Форумски идол

    Се зачлени на:
    31 мај 2010
    Пораки:
    13.148
    Допаѓања:
    76.581
    Пол:
    Женски
    Ми ги покажа кондомите и мене ми падна жал така опремен да го вратам :D
     
    На Lolo5, Trxmx, VivienLeigh и 7 други им се допаѓа ова.
  19. joy1

    joy1 Форумски идол

    Се зачлени на:
    14 август 2012
    Пораки:
    19.373
    Допаѓања:
    317.588
    Пол:
    Женски
    Прообавме 2-3 пати и не идеше никако бре.На крај крена раце од мене чекаше јас да дадам знак кога ке сум спремна.
    Еден ден кај него бев.Се искаравме мн .Се истуширав и влегов во соба по бањарка.Дур барав долна облека се појави и тој одзади и ме зграпчи.Ми рече:Нема да ти треба долната облека :D
    И бидна.Опуштено и без паники :)
     
    На VivienLeigh, elimkd, Petra777 и 8 други им се допаѓа ова.
  20. Umbrella22

    Umbrella22 Форумски идол

    Се зачлени на:
    6 август 2012
    Пораки:
    3.951
    Допаѓања:
    33.918
    Пол:
    Женски
    Ја си бев у некој филм дека пред брак не се давам (facepalm) ама како поминуваше времето се повеќе бев загреана за тоа, се повеќе бев сигурна дека сум спремна и дека го сакам тоа.
    Си планиравме вака така ама нели работите што ги планираш никогаш не испаднале. Отидов на три дена и после неколку неуспешни обиди, конечно бидна :lol:
     
    На Veki4kaa му/ѝ се допаѓа ова.