Како успеа да ве легне?

Дискусија во 'Секс' започната од Sk.Tigrica, 26 мај 2010.

 1. thegirld

  thegirld Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јуни 2014
  Пораки:
  114
  Допаѓања:
  92
  Пол:
  Женски
  хахахахххахаха...
   
  На Lolo5 и kLem23 им се допаѓа ова.
 2. MilaP

  MilaP Форумски идол

  Се зачлени на:
  20 април 2015
  Пораки:
  2.150
  Допаѓања:
  53.110
  Пол:
  Женски
  Malku me faka smea koga ke se setam,na negovo mesto neznam drug kako ke izreagiral.. :lol:
  Dosta vreme odevme,od 14 god i veke se osekav spremna na 17 no koga i da pocnevme mene me fakase panika i se povlekuvav,taka si go macev edno 2/3 meseci i otidovme na odmor,me fana vo tesno i nema beganje :lol: Bez romantiki,sveki (i dvajcata ne sme po romantikata) no mnogu guskanja i miluvanja,ne bi rekla deka bese najubavo i na dvajcata ni bese prv pat no posle sekoj nareden bese i seuste e najubav :l:
   
  На Bozica1980, realGirl, Petar80 и 8 други им се допаѓа ова.
 3. Херкул

  Херкул Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 август 2015
  Пораки:
  332
  Допаѓања:
  1.277
  Пол:
  Машки
  Имаше точка од пенкало над коленото. Пробав со прст да ја избришам, не се бришеше. Го лижнав прстот за да го намокрам и така да пробам. Она ми рече да ја лижнам. Ја пак го лижнав прстот и пробав да ја бришам. Она пак ми рече лижни меее ама со друг тон на гласот. И тогаш си реков: абе глуп еден..и почнав да ја бакнувам по ногата и.. и така ме легна :)
   
  На Nigredo Odor, Lolo5, Trxmx и 14 други им се допаѓа ова.
 4. kLem23

  kLem23 Активен член

  Се зачлени на:
  1 септември 2015
  Пораки:
  187
  Допаѓања:
  276
  Пол:
  Женски
  Хехеее :P Се случи пред 5 год.Со сегашниот дечко.Одевме скоро 6 месеци и бевме кај него дома во неговата соба.Ме викна да гледаме некој филм бидејки тој е голем љубител на филмовите и ајде јас се согласив отидов и влеговме во неговата соба нашол филм за гледаме видов на компјутерот и го прашувам каков е и ми вика "Сега ќе видиш каков е" :D Me бакна и потоа ме "фрли" на kревет се бакнувавме и потоа знаете натаму....Болеше многу но,сепак убаво беше како за прв пат,не се каам знам дека тоа го направив со вистинскиот човек :l:
   
  На Lolo5, BoyL и MilaP им се допаѓа ова.
 5. blueberry93

  blueberry93 Популарен член

  Се зачлени на:
  2 јули 2010
  Пораки:
  1.660
  Допаѓања:
  4.456
  Јас го легнав, а не он мене. :P
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Chopard

  Chopard Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 октомври 2016
  Пораки:
  230
  Допаѓања:
  599
  Пол:
  Женски
  Хахах па ако не сакаш ти нема да те легне.
  Уште првиот пат кога излегов со него размислував за тоа како би изглеедал соблечен и како би го чувствувала во мене. Со нетрпение го чекав моментот кога ќе имаме, секако веднаш не му дадов, сакав да се создава сексуална тензија се повеќе и повеќе.
  Не можев да се воздржам, ниту пак тој. Се допиравме и со тажен глас ми рече ајдеее да имамеее, те посакувам многу. После неколку месеци измачување конечно го почувствував и си реков, тууф бе како не имав порано :D
   
  На the drummer му/ѝ се допаѓа ова.
 7. mouse

  mouse Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 февруари 2011
  Пораки:
  135
  Допаѓања:
  214
  Пол:
  Женски
  Јас му побарав да ме ебе, не да ме легне.
   
  На Lolo5, Romancer, jasbi и 2 други им се допаѓа ова.
 8. Luisee

  Luisee Активен член

  Се зачлени на:
  4 ноември 2016
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  42
  Пол:
  Женски
  Ех меморис,бевме во врска година и нешто,ама тој не живееше во Мк и кога се врати веке почнавме да имаме посеризна врска,одев често кај него ама не ни пристапуваше да направи нешто такво,веројатно од почит.Ден по ден ме привлекуваше сексуално се повеке и тој го свати тоа и решивме да пробаме,веке бевме и двајцата одлучни и се случи,од тој ден мислам ми се врза за срцето и сеуште е таму.
   
 9. CrazyGirl15

  CrazyGirl15 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 јуни 2011
  Пораки:
  3.484
  Допаѓања:
  17.908
  Пол:
  Женски
  Бевме во врска 4 месеци , пред тоа нешто се расправавме и бевме видно налутени , као раскинуваме нешто , у тој стил . После школо заедно си одевме накај град ( јас и школска побегнавме од час , а овој со еден лудак школски негов не виделе и по нас и тие фатиле магла :rofl: , инаку тој ми е денес сопруг ) таман стигнавме до Веро , еве ги нив зад нас . Ни рече као ај кај мене на кафе , сам сум на спрат , дојдите , ќе пиеме кафе , ќе се зезаме , и така избегавте од час . Ок ај прифативме со школскава по неке време молење . Дојдовме кај него , се зезавме , пиевме кафе , дојде време и да си одиме . Си излегуваат прво школскиот негов и школскава моја , дојде ред да си облечам патики и да киднам ама .. :( ништо . Ме фати за рака и ми рече ја и ти треба да напраеме сериозен муабет :| и сеа ја , викам не денес , друг пат :D денес сум доволно насмеана , па нема да е сериозен муабетот :D ако ми вели ти остани барем 10 мин :| ај ок овие заминаа , јас останав . Прво правевме муабет за врската,дали ќе раскинуваме или не , па ми понудимвино а ја за вино сум :$ прва :$ испив една чашка , па ми вели сакам да имаме секс :D и јас останав :o викам не , рано е уште , давав отпор , ама виното ме опуштило толку многуу , што мислам на чело ми пишуваше дека сакам :$ ама се помачи малку :rofl: и после полека ме убеди некако и се случи .
   
 10. Incule

  Incule Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2015
  Пораки:
  354
  Допаѓања:
  289
  Пол:
  Женски
  На 19 години,он ме праша ја му дозволив
   
 11. Згодно Момче

  Згодно Момче Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 декември 2016
  Пораки:
  785
  Допаѓања:
  4.973
  Туку така?? 8-|
   
 12. Incule

  Incule Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2015
  Пораки:
  354
  Допаѓања:
  289
  Пол:
  Женски
  Бев во врска со него,сега ми е бивш
   
 13. Згодно Момче

  Згодно Момче Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 декември 2016
  Пораки:
  785
  Допаѓања:
  4.973
  Да, но не одат така толку fast работите, на само едно прашање... :|

  [​IMG]
   
  На Lolo5 и krEM4Eto им се допаѓа ова.
 14. Incule

  Incule Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2015
  Пораки:
  354
  Допаѓања:
  289
  Пол:
  Женски
  Бевме во врска 5-6 месеци може и повеќе а и тоа е врската,сексот а ако ми е дечко зашто да не му дадам??
   
 15. Згодно Момче

  Згодно Момче Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 декември 2016
  Пораки:
  785
  Допаѓања:
  4.973
  Како прво "нема што да му дадеш" не се омаловажувај себе си.
  Во врска сексот не е најважен, туку вистинската љубов, чуствата, меѓусебното разбирање, и добрата комуникација.
  5-6 месеци е релативно краток период за мене лично, јас имав врска 1 година и 2 месеци па после долга комуникација се согласивме двајцата да имаме односи, а не туку така што те прашал само едно прашање.
   
  На PinkGirl*, jasbi и sj *O* им се допаѓа ова.
 16. Incule

  Incule Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2015
  Пораки:
  354
  Допаѓања:
  289
  Пол:
  Женски
  Мое право,ја одлучувам на колку месеци,години ке дадам
   
  На soffce, dayla, Gosh и 5 други им се допаѓа ова.
 17. Summerlover

  Summerlover Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  4.382
  Допаѓања:
  34.884
  На sj *O*, loveyouuu, JollyGirl и 3 други им се допаѓа ова.
 18. Згодно Момче

  Згодно Момче Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 декември 2016
  Пораки:
  785
  Допаѓања:
  4.973
  Веројатно пакетчиња за нова година и подароци. :^) (facepalm)
   
  На twilight123, sj *O*, loveyouuu и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 19. Prijatelot

  Prijatelot Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 февруари 2015
  Пораки:
  2.318
  Допаѓања:
  2.727
  Пол:
  Машки
  Нема да се заебава PUA да учи. :)


  > Добра тема.
   
  На loveyouuu, Згодно Момче и Incule им се допаѓа ова.
 20. Incule

  Incule Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2015
  Пораки:
  354
  Допаѓања:
  289
  Пол:
  Женски
  Темата не е тоа,темата е за друго