Како успеа да ве легне?

Дискусија во 'Секс' започната од Sk.Tigrica, 26 мај 2010.

 1. DAngel

  DAngel Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 март 2011
  Пораки:
  8.909
  Допаѓања:
  46.371
  Не ме легна, се чувавме до прва брачна ноќ... после веќе мораше :x
   
  На candy.cane, didisi, Волшебникот и 12 други им се допаѓа ова.
 2. Miss.A.

  Miss.A. Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 септември 2017
  Пораки:
  433
  Допаѓања:
  2.282
  Пол:
  Женски
  Не успеа! :angel::rofl:
   
  На JollyGirl, Bozica1980, ivi1987 и 2 други им се допаѓа ова.
 3. Someonespecial

  Someonespecial Free-minded aesthete

  Се зачлени на:
  17 ноември 2012
  Пораки:
  11.970
  Допаѓања:
  159.719
  Пол:
  Женски
  Ми рече "you're the moon of my life, my sun and stars" :inlove: :l: ...не ко овие случајниве погоре |( [​IMG]

  Тие што треба ќе разберат :lol: :rofl:
   
  На candy.cane, ku4ence, JollyGirl и 9 други им се допаѓа ова.
 4. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  12.968
  Допаѓања:
  23.171
  Пол:
  Женски
  Ме праша - Ќе си ја испробаме ли среќата? :rofl:
   
 5. Srcka $

  Srcka $ Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 ноември 2017
  Пораки:
  270
  Допаѓања:
  5.435
  Пол:
  Женски
  Лесно. Јас го легнав.:rofl:
   
  На candy.cane, Billy Idol, The_boy и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 6. filip4

  filip4 Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 ноември 2016
  Пораки:
  326
  Допаѓања:
  3.667
  Пол:
  Машки
  Mi reche aj da legneme da spieme,legnavme i jas zaspav :D
  Samo utredenta bev kako od voz pregazen,sigurno neubavo sum spiel 8-| :D
   
  На candy.cane и didisi им се допаѓа ова.
 7. baba Rada

  baba Rada Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  4.499
  Допаѓања:
  25.437
  Пол:
  Женски
  Мајагери финта и џиу џица..:angel::bandit:
   
 8. Dust

  Dust Game Over

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  8.500
  Допаѓања:
  131.888
  Излеговме на вечера..се поднапивме..
  Се вративме криво право во хотел... и двајцата кома..
  Сабајлето тој на работа а јас чекаут и правец по работа:D
  Битно се наспавме за сите пари, мавнавме по едно апче за глава сабајлето и никој не не разбра ...
  ...дека сме биле мортус пијани:rofl: :whew:
   
  На JollyGirl, Bozica1980 и cresa-jagoda им се допаѓа ова.
 9. Bozica1980

  Bozica1980 Форумски идол

  Се зачлени на:
  24 август 2010
  Пораки:
  2.444
  Допаѓања:
  181.071
  Пол:
  Женски
  Го замолив. Неколку пати :|
   
  На Petar80, Doozy, Gentlemen и 3 други им се допаѓа ова.
 10. JollyGirl

  JollyGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 јуни 2012
  Пораки:
  4.672
  Допаѓања:
  73.992
  Пол:
  Женски
  Мајка ми рече дека ако дечко ми ме легнел таа ќе плачела. Па затоа цело време jас сум врз него за неговата мајка да плаче :devil: :devil: :devil: Значи по некоја логика уште не ме легнал (lalala)

  Темава и одговорите на првите страници се од времето на Гламстик :l: најјаки.
   
  На candy.cane, Billy Idol, Petar80 и 5 други им се допаѓа ова.
 11. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  13.721
  Допаѓања:
  135.948
  Како успеа да ве легне?

  Никако. Сама си легнувам кога сакам да имам секс.

  И жените уживаат во сексот, затоа прашањето е непристојно. Звучи како ние да сме мутави, не знаеме што сакаме, не го сакаме сексот, па треба на сила некој 'да успее да не легне'. Ако некој 'успеал да ве легне', значи вие не сте сакале и практично, ве силувал.
   
  На makedon81, hermosa, lovestoneddd и 5 други им се допаѓа ова.
 12. hellocity

  hellocity Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 август 2017
  Пораки:
  2.038
  Допаѓања:
  4.123
  Пол:
  Женски
  Колку глупав наслов како некој да е плен, а и сексот е уживање за двајцата и мажите и жените доживуваат оргазам.
   
  На hermosa, WildMk, Brinetka и 2 други им се допаѓа ова.
 13. Ciel

  Ciel Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 јануари 2019
  Пораки:
  360
  Допаѓања:
  1.906
  Пол:
  Женски
  Искрено јас него го легнав, а не тој мене. Многу бил лесен :rofl:
   
  На Flower.D, Агнес :D и PogbaPol им се допаѓа ова.
 14. x.Daisy.x

  x.Daisy.x Популарен член

  Се зачлени на:
  24 август 2010
  Пораки:
  3.433
  Допаѓања:
  12.391
  Вие ли сте Khal и Khaleesi? :D:D:D
   
  На Someonespecial, John Snow и Afrodite¥ им се допаѓа ова.
 15. Dora18

  Dora18 Активен член

  Се зачлени на:
  18 декември 2018
  Пораки:
  99
  Допаѓања:
  288
  Пол:
  Женски
  dogovoreni bevme za na odmor da ni se sluchi i taka bevme zaedno na koncert i posle toa turnime da kinisam ama nemozhevme bez hrabrost bevme pa sabajleto pod tush nenadejno bidna :lol::lol::lol:
   
  На makedon81, didisi и beauty&beast им се допаѓа ова.
 16. Dadusicka

  Dadusicka Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 јануари 2014
  Пораки:
  1.321
  Допаѓања:
  53.680
  Пол:
  Женски
  Ми рече ај да си легнеме, касно е:bug:
   
  На cresa-jagoda, stetoskop, Milobebence и 5 други им се допаѓа ова.
 17. VoodooGirl

  VoodooGirl Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2014
  Пораки:
  510
  Допаѓања:
  4.106
  Пол:
  Женски
  Ми свирна со BMW-то на пешачки и ми довика "чкссс маче". У секунда ми се крена, морав да го легнам. :smoke:
   
  На Herrera, x.Daisy.x и Ugly Duckling им се допаѓа ова.
 18. Alisa22

  Alisa22 Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 октомври 2017
  Пораки:
  1.655
  Допаѓања:
  9.448
  Пол:
  Женски
  Јас успеав да го легнам многу испадна лесен . 8)
   
  На Herrera и makedon81 им се допаѓа ова.
 19. Vlaad

  Vlaad Активен член

  Се зачлени на:
  18 ноември 2019
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  27
  Пол:
  Машки
  Dvajcata se legnavme naednas hihi