Како ја одржувате хигиената пред анален секс?

Дискусија во 'Секс' започната од NEA, 28 ноември 2009.

 1. Demon4e

  Demon4e Активен член

  Се зачлени на:
  20 септември 2018
  Пораки:
  73
  Допаѓања:
  81
  Пол:
  Женски
  Znaci cel den jadam sto jadam, posle idam u wc, se ispraznuvam, se tusiram, si stavam 1-2 prsti vo analot isto kako da miksam, ako izleze nesto pak zemam so gel za tusiranje mala kolicina i pak stavam se dodeka ubavo ne se iscistam, zasto sramota e da napravam "nered" vo sred seks..hahhahaha
   
 2. butterfly_mk

  butterfly_mk Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јули 2017
  Пораки:
  95
  Допаѓања:
  195
  Пол:
  Женски
  На Кавалер, SunnyGirl2 и Katce2003 им се допаѓа ова.
 3. Ciel

  Ciel Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 јануари 2019
  Пораки:
  344
  Допаѓања:
  1.642
  Пол:
  Женски
  Јас немам пробано и не би. Но една моја другарка ми кажуваше со нејзиниот дечко имале анален однос и него му бил така поголем пенисот и кога свршил имал измет таа не имала алатка за да се прочисти :rofl::rofl:(facepalm)
   
  На SunnyGirl2 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. anita123

  anita123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 март 2013
  Пораки:
  619
  Допаѓања:
  282
  Пол:
  Женски
  сепак мислам дека неможиш никако да се исчистиш убаво со прсти само онака сепак внатрешно е
   
 5. Liu

  Liu Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 март 2016
  Пораки:
  286
  Допаѓања:
  1.058
  Пол:
  Женски
  Најнормално секојдневно туширање со гел особено пред секс безразлика дали е анален или вагинален, не практикувам други работи посложени за одржување на хигиена пред анален секс. После туш се мачкам врз цело тело со лосион или кокосово масло. До сега сум немала негативно искуство како на пр. лоша миризба или нешто слично. :)
   
  На Jessnow и KeBideLi им се допаѓа ова.