1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Како ја покажувате потребата за секс?

Дискусија во 'Секс' започната од maca.81, 31 март 2010.

 1. maca.81

  maca.81 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 февруари 2010
  Пораки:
  114
  Допаѓања:
  20
  Дали понекогаш ви се појавува желба да имате секс или да водите љубов (кој како сака нека си го земе :lol: ) со личноста што ја сакате?
  Како тоа би му го кажале или покажале?
   
  На Ceci16 и Tigerspassion им се допаѓа ова.
 2. Fairybell

  Fairybell Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2010
  Пораки:
  389
  Допаѓања:
  37
  Па зависи како сум расположена,ама ќе си му кажеш дека ти се сака,а тој освен ако не е мртов уморен или недај боже смртно болен сигурно нема да те одбие :lol:Ако се срамиш да му кажеш со зборови,малку промотај му се ко мачка и ќе те сети одма.Мене одма ме познава либето мое :lol:
   
  На skincarelover, sj *O*, Anastasia9228 и 4 други им се допаѓа ова.
 3. maca.81

  maca.81 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 февруари 2010
  Пораки:
  114
  Допаѓања:
  20
  Fairybell,
  Ме изнасмеа, ама така е :lol:
  И мојот дечко ме познава одма, дури и по поглед веќе.
  За да јас почнам нешто почнувам од почеток, прво љубење па пипни ваму пипни таму и крајот го краси делото :lol:
  Ама за да јас му кажам „еј злато, бејби, душо... сакам да имаме секс“ уффф..
   
 4. Fairybell

  Fairybell Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2010
  Пораки:
  389
  Допаѓања:
  37
  Е па сега... нема да му речеш така само ...ај се сексниме...нема тука убавина :lol:
  ќе му речеш ај да се сакаме,малку јас ќе те сакам одозгора малку ти мене од позади и..... така :lol: :lol: :lol:
  а јас претежно се мотам,ама не за долго,и тоа што викаш ти фати овде фати онде :lol: :lol:
  Абе жени мераклики! :lol:
   
  На Biny и Mikicka им се допаѓа ова.
 5. Superiska

  Superiska Нов член

  Се зачлени на:
  17 февруари 2010
  Пораки:
  129
  Допаѓања:
  33
  Kaj vas devojkite e mnogu lesno,no nekogas ima potreba samo da se gali,mazi,a nie mislime deka saka seks.
   
 6. maca.81

  maca.81 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 февруари 2010
  Пораки:
  114
  Допаѓања:
  20
  Е и тука си во право, некогаш едноставно сакаме само разменување на нежности, романтика... :roll:
   
 7. irenna

  irenna Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  3.097
  Допаѓања:
  4.450
  Пол:
  Женски
  А јас кога имам потреба се закачам, или ми се има случено да му се јавам и да му речам да ме чека гол и спремен дека доаѓам, и кога отидов кај него навистина гол ме чекаше :D
  И јас сум човек, и јас имам потреба е сега различно ја покажуваме , јас поретко правам такви испади а за него се вообичаени :D
   
  На SunnyGirl2, JasminaB29 и sladok-bitola им се допаѓа ова.
 8. Annath

  Annath Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 јануари 2010
  Пораки:
  22.894
  Допаѓања:
  198.320
  Пол:
  Женски
  Па му кажувам секогаш кога имам потреба... и тоа директно му кажувам што сакам - дали секс, дали само галење... нема што одоколу да вртам, „као киша око Крагујевца“ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
   
 9. ivance5

  ivance5 Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  226
  Допаѓања:
  196
  Па малце ќе се погалам со него, ке се раскомотам во деколтето...а и по самиот поглед ме познава
   
 10. Mija

  Mija Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  87
  Допаѓања:
  25
  Кога имам јас потреба баштака почнам да се моткам околу него како демек нешто ми паднало се тртлам пред него :D , почнувам да го галам и да го бакнувам нежно по вратот и толку треба ..... :D :D :D
   
 11. Echo

  Echo Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 март 2010
  Пораки:
  215
  Допаѓања:
  114
  Хух, секогаш сме расположени за секс, него нема кога не му се сака, а ја коа иам некој проблем и не ми се сака БАШ, сепак се согласувам на секс, затоа што без исклучок, секогаш прави да се осеќам подобро. Дури и во најлошите мои моменти... Sex-machines! :lol:
   
 12. Sunshine88

  Sunshine88 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 март 2010
  Пораки:
  1.533
  Допаѓања:
  580
  Е за ова сум се смеела :lol: го гушкам го бацувам а тој уморен од работа вели не се мачи нема да имаме секс а јас го гушкам бакнувам.., :lol: испадна ко очајна да сум...хахаха али пак јас победував :D
   
  На sladok-bitola и Mikicka им се допаѓа ова.
 13. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.703
  Допаѓања:
  65.024
  Пол:
  Женски
  Мислам дека претежно сите парови си имаат некои мали знакчиња со кои си даваат до знаење дека сакаат секс. На пример јас дечко ми почнувам да го лижам и бакнувам по вратот, ама онака страстно и се виткам околу него :D и одма знае што е работата :lol:
   
  На Biny му/ѝ се допаѓа ова.
 14. Melanie

  Melanie Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 февруари 2010
  Пораки:
  556
  Допаѓања:
  87
  Hmm sekogas razlicno,najcesto i na dvajcata u isto vreme ni se prisakuva :D a i si kazuvame otvoreno,a onaka odednas koga ke mi se prisaka na mene znam onaka da mu se frlam strasno da go bacuvam a i da go fatam tamu dole :oops: :lol: :lol: :lol:
   
 15. kate21

  kate21 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  4.220
  Допаѓања:
  3.852
  Пол:
  Женски
  Море директно преку нос:муце, ај да не одиме во кафич, ај да не одиме надвор, или ај ич да не излагаме, дај да ти удрам една масажа, после ти мене еден...хмр,мхр... :lol: Шала на страна, обично уште кога ќе му се јавам по гласот ме познава, и по фацата невина демек ;) :lol: А често пати ако сме излезени ќе му земам тоа раката, и оп, кај мене на бутче, ама не ми е гајле кој гледа и што мисли, и си знае, за пет секунди лета пијачката, се‘ напуштаме :lol:
   
  На sladok-bitola му/ѝ се допаѓа ова.
 16. 2468

  2468 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  4.497
  Допаѓања:
  2.836
  Пол:
  Женски
  му шепотам на уво и му зборувам ,,некои стварички,, и полека почнувам да го откопчувам и да го допирам... и тој веќе знае што сакам :D
   
  На sladok-bitola му/ѝ се допаѓа ова.
 17. Sunshine88

  Sunshine88 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 март 2010
  Пораки:
  1.533
  Допаѓања:
  580
  Абе јасно и гласно ке му кажам --- скидај гаче :lol: сигурно нема да одбие
   
  На Petar80 му/ѝ се допаѓа ова.
 18. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.818
  http://www.youtube.com/watch?v=oS-J3STTVOM :lol: :lol:
   
 19. Bokicka

  Bokicka Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 март 2010
  Пораки:
  691
  Допаѓања:
  690
  Доволен е само поглед, ама ПОГЛЕД :D :D :D
   
 20. sweetbutterfly

  sweetbutterfly Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 март 2010
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  28
  Пол:
  Женски

  i jas isto postapuvam... so se veli si zemam so mi trebit :P ne ke si igrame igracki, pogodi dali sakam ili ne... ;)