Како ја покажувате потребата за секс?

Дискусија во 'Секс' започната од maca.81, 31 март 2010.

1. maca.81

maca.81 Истакнат член

Се зачлени на:
    25 февруари 2010
    Пораки:
    114
    Допаѓања:
    16
    Дали понекогаш ви се појавува желба да имате секс или да водите љубов (кој како сака нека си го земе :lol: ) со личноста што ја сакате?
    Како тоа би му го кажале или покажале?

2. Fairybell

Fairybell Истакнат член

Се зачлени на:
    13 јануари 2010
    Пораки:
    389
    Допаѓања:
    25
    Па зависи како сум расположена,ама ќе си му кажеш дека ти се сака,а тој освен ако не е мртов уморен или недај боже смртно болен сигурно нема да те одбие :lol:Ако се срамиш да му кажеш со зборови,малку промотај му се ко мачка и ќе те сети одма.Мене одма ме познава либето мое :lol:

На Petar80, AlanisM и kikufcheto им се допаѓа ова.
  3. maca.81

maca.81 Истакнат член

Се зачлени на:
    25 февруари 2010
    Пораки:
    114
    Допаѓања:
    16
    Fairybell,
    Ме изнасмеа, ама така е :lol:
    И мојот дечко ме познава одма, дури и по поглед веќе.
    За да јас почнам нешто почнувам од почеток, прво љубење па пипни ваму пипни таму и крајот го краси делото :lol:
    Ама за да јас му кажам „еј злато, бејби, душо... сакам да имаме секс“ уффф..

4. Fairybell

Fairybell Истакнат член

Се зачлени на:
    13 јануари 2010
    Пораки:
    389
    Допаѓања:
    25
    Е па сега... нема да му речеш така само ...ај се сексниме...нема тука убавина :lol:
    ќе му речеш ај да се сакаме,малку јас ќе те сакам одозгора малку ти мене од позади и..... така :lol: :lol: :lol:
    а јас претежно се мотам,ама не за долго,и тоа што викаш ти фати овде фати онде :lol: :lol:
    Абе жени мераклики! :lol:

На Mikicka му/ѝ се допаѓа ова.
  5. Superiska

Superiska Нов член

Се зачлени на:
    17 февруари 2010
    Пораки:
    129
    Допаѓања:
    30
    Kaj vas devojkite e mnogu lesno,no nekogas ima potreba samo da se gali,mazi,a nie mislime deka saka seks.

6. maca.81

maca.81 Истакнат член

Се зачлени на:
    25 февруари 2010
    Пораки:
    114
    Допаѓања:
    16
    Е и тука си во право, некогаш едноставно сакаме само разменување на нежности, романтика... :roll:

7. irenna

irenna Популарен член

Се зачлени на:
    1 декември 2009
    Пораки:
    3.083
    Допаѓања:
    4.302
    А јас кога имам потреба се закачам, или ми се има случено да му се јавам и да му речам да ме чека гол и спремен дека доаѓам, и кога отидов кај него навистина гол ме чекаше :D
    И јас сум човек, и јас имам потреба е сега различно ја покажуваме , јас поретко правам такви испади а за него се вообичаени :D

На JasminaB29 и sladok-bitola им се допаѓа ова.
  8. Annath

Annath Форумски идол

Се зачлени на:
    9 јануари 2010
    Пораки:
    11.730
    Допаѓања:
    74.031
    Па му кажувам секогаш кога имам потреба... и тоа директно му кажувам што сакам - дали секс, дали само галење... нема што одоколу да вртам, „као киша око Крагујевца“ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

9. ivance5

ivance5 Истакнат член

Се зачлени на:
    1 декември 2009
    Пораки:
    226
    Допаѓања:
    154
    Па малце ќе се погалам со него, ке се раскомотам во деколтето...а и по самиот поглед ме познава

10. Mija

Mija Истакнат член

Се зачлени на:
    25 ноември 2009
    Пораки:
    87
    Допаѓања:
    21
    Кога имам јас потреба баштака почнам да се моткам околу него како демек нешто ми паднало се тртлам пред него :D , почнувам да го галам и да го бакнувам нежно по вратот и толку треба ..... :D :D :D

11. Echo

Echo Истакнат член

Се зачлени на:
    24 март 2010
    Пораки:
    215
    Допаѓања:
    82
    Хух, секогаш сме расположени за секс, него нема кога не му се сака, а ја коа иам некој проблем и не ми се сака БАШ, сепак се согласувам на секс, затоа што без исклучок, секогаш прави да се осеќам подобро. Дури и во најлошите мои моменти... Sex-machines! :lol:

12. Sunshine88

Sunshine88 Истакнат член

Се зачлени на:
    25 март 2010
    Пораки:
    1.533
    Допаѓања:
    557
    Е за ова сум се смеела :lol: го гушкам го бацувам а тој уморен од работа вели не се мачи нема да имаме секс а јас го гушкам бакнувам.., :lol: испадна ко очајна да сум...хахаха али пак јас победував :D

На sladok-bitola и Mikicka им се допаѓа ова.
  13. RainBow

RainBow Глобален модератор Член на тимот

Се зачлени на:
    3 декември 2009
    Пораки:
    17.263
    Допаѓања:
    36.367
    Мислам дека претежно сите парови си имаат некои мали знакчиња со кои си даваат до знаење дека сакаат секс. На пример јас дечко ми почнувам да го лижам и бакнувам по вратот, ама онака страстно и се виткам околу него :D и одма знае што е работата :lol:

14. Melanie

Melanie Истакнат член

Се зачлени на:
    19 февруари 2010
    Пораки:
    556
    Допаѓања:
    70
    Hmm sekogas razlicno,najcesto i na dvajcata u isto vreme ni se prisakuva :D a i si kazuvame otvoreno,a onaka odednas koga ke mi se prisaka na mene znam onaka da mu se frlam strasno da go bacuvam a i da go fatam tamu dole :oops: :lol: :lol: :lol:

15. kate21

kate21 Популарен член

Се зачлени на:
    20 декември 2009
    Пораки:
    4.220
    Допаѓања:
    3.807
    Море директно преку нос:муце, ај да не одиме во кафич, ај да не одиме надвор, или ај ич да не излагаме, дај да ти удрам една масажа, после ти мене еден...хмр,мхр... :lol: Шала на страна, обично уште кога ќе му се јавам по гласот ме познава, и по фацата невина демек ;) :lol: А често пати ако сме излезени ќе му земам тоа раката, и оп, кај мене на бутче, ама не ми е гајле кој гледа и што мисли, и си знае, за пет секунди лета пијачката, се‘ напуштаме :lol:

На sladok-bitola му/ѝ се допаѓа ова.
  16. 2468

2468 Популарен член

Се зачлени на:
    23 декември 2009
    Пораки:
    4.497
    Допаѓања:
    2.807
    му шепотам на уво и му зборувам ,,некои стварички,, и полека почнувам да го откопчувам и да го допирам... и тој веќе знае што сакам :D

На sladok-bitola му/ѝ се допаѓа ова.
  17. Sunshine88

Sunshine88 Истакнат член

Се зачлени на:
    25 март 2010
    Пораки:
    1.533
    Допаѓања:
    557
    Абе јасно и гласно ке му кажам --- скидај гаче :lol: сигурно нема да одбие

На Petar80 му/ѝ се допаѓа ова.
  18. Hipica

Hipica Форумски идол

Се зачлени на:
    31 декември 2009
    Пораки:
    14.378
    Допаѓања:
    14.702
    http://www.youtube.com/watch?v=oS-J3STTVOM :lol: :lol:

19. Bokicka

Bokicka Истакнат член

Се зачлени на:
    15 март 2010
    Пораки:
    691
    Допаѓања:
    680
    Доволен е само поглед, ама ПОГЛЕД :D :D :D

20. sweetbutterfly

sweetbutterfly Истакнат член

Се зачлени на:
    18 март 2010
    Пораки:
    12
    Допаѓања:
    23

i jas isto postapuvam... so se veli si zemam so mi trebit :P ne ke si igrame igracki, pogodi dali sakam ili ne... ;)