Како ја покажувате потребата за секс?

Дискусија во 'Секс' започната од maca.81, 31 март 2010.

 1. plavusha

  plavusha Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  264
  Допаѓања:
  118
  со ПОГЛЕД се разбираме :D
   
 2. Lebedev

  Lebedev Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 септември 2010
  Пораки:
  48
  Допаѓања:
  36
  ic nemoj da se sramis... pozitivno ke bide iznenaden ako ti prva pocnes. jas obozavam koga malata prva ke pocne da me pipka, ama pipkanjeto za seks se razlikuva od ona za galenje. taka da malce postrasno ke se postavis, i maliot ke svati..
   
 3. maa

  maa Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 септември 2010
  Пораки:
  158
  Допаѓања:
  37
  haah ne doagam na red za da kazam...sekogas znae sto mi treba i koga... :)
   
 4. XstrongerX

  XstrongerX Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јули 2010
  Пораки:
  1.713
  Допаѓања:
  5.022
  Пол:
  Женски
  Дирекно и без влакна на јазикот со доста прљав говор и бујна фантазија на дело :D
  А тој е посрамежлив :$ Ќе дојде ќе се умилкува и гали баш ми е сладок со тие невини очиња , просто да го изедеш ]:)
   
  На PogbaPol, Biny и Offspring им се допаѓа ова.
 5. Sweety-Tweety

  Sweety-Tweety Популарен член

  Се зачлени на:
  17 декември 2009
  Пораки:
  993
  Допаѓања:
  496
  Зависи од ситуацијата. Нежно, со бакнежи, па допири, па умилкување, а се случува и да му кажам директно и без претходна најава :lol:
   
 6. lackygirl

  lackygirl Популарен член

  Се зачлени на:
  24 септември 2010
  Пораки:
  2.589
  Допаѓања:
  6.177
  Пол:
  Женски
  Тоа иди така спонтано нема да му речам со збор ајде сега секс :lol: се разбираме двајцата :D
   
 7. gjavolceto

  gjavolceto Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 август 2010
  Пораки:
  54
  Допаѓања:
  15
  Просто и едноставно ќе го бацам страсно и ќе го фатам за половиот орган.. и тоа често му го правам кога сме некаде излезени надвор и не можеме да го направиме тоа.. хахаха Обожавам кога го провоцирам и после го гледам како не може да издржи и таков целиот бега од мене зошто му иде да ме силува некаде во некоја грмушка хахаха (не дека и јас сум рамнодушна ама ајде.. )
   
  На female.3 му/ѝ се допаѓа ова.
 8. aNy-to

  aNy-to Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јули 2010
  Пораки:
  1.047
  Допаѓања:
  388
  Доволно е да го погледнам и да знае што сака.Добро се познаваме,така што со поглед се разбираме.Ова со погледот најчесто го применувам кога сме излезени во друштво,така што незгодно е да се лигавам пред сите.Инаку кога сме сами доволно е да го бакнам,да се припијам целата до него....нема шанси да одбие :)
   
 9. Zaljubena111

  Zaljubena111 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 февруари 2010
  Пораки:
  2.073
  Допаѓања:
  1.615
  Се знаеме повеќе од 4 години, и немам никаква потреба да му кажам-едноставно раката на џоле :D и веднаш знае што сакам, а понекагаш преку цел ден се провоцираме и навечер се знае што доаѓа
   
  На zekzeki и Baby1994 им се допаѓа ова.
 10. Mikicka

  Mikicka Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 август 2010
  Пораки:
  27
  Допаѓања:
  25
  Ако сме излезени ке му ја фанам раката и оп на мојата нога ке ме погледне и знае што сакам. А кога сме дома ке се мувам пред него ко некоја мува без глава и одма знае што ми треба.
   
 11. wolf4e

  wolf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јануари 2010
  Пораки:
  2.285
  Допаѓања:
  1.875
  Kе му скокнам и ич не му ја мислам :wasntme: и си зборувам гласно како ми се секса :$
   
  На Baby1994, LadyIvvy и Victorya им се допаѓа ова.
 12. Victorya

  Victorya Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2010
  Пораки:
  1.398
  Допаѓања:
  493
  Сејм. :)
   
 13. red

  red Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 август 2010
  Пораки:
  480
  Допаѓања:
  121
  Пол:
  Женски
  едноставно го `гибам` ова-она и тој си сваќа :D
   
 14. machka1

  machka1 Популарен член

  Се зачлени на:
  16 март 2012
  Пораки:
  334
  Допаѓања:
  1.345
  Пол:
  Женски
  Му дишам во врат , Го бакнувам .. Еднаш така заприметив дека не му се секса а мене желбата за секс ми беше развиена повеќе од било кога , се изнервирав и грубо му ги откопчав фармерките ,си завршив работа и тргнав да си одам. (демек лута) Другиот ден се смеевме и двајцата ко будали на ова :D
   
  На joana18 и LadyIvvy им се допаѓа ова.
 15. danichap

  danichap Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  26 јуни 2011
  Пораки:
  13.304
  Допаѓања:
  224.942
  Ќе си прашам
   
  На thinkerbell му/ѝ се допаѓа ова.
 16. LadyIvvy

  LadyIvvy Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 март 2011
  Пораки:
  572
  Допаѓања:
  768
  Абе ќе му речеш ајде закачимиго и да видиш како одма ке ти скокне :D :D :D
  шала шала....ќе си почнам со мазење , бакнежи , допири.. и ке ме сети и оп...потоа си иде...знаете веќе :D ;)
   
 17. crazyinlove19

  crazyinlove19 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 март 2011
  Пораки:
  3.754
  Допаѓања:
  3.702
  Си почнуваме со бакнување, мазење, допири, и се знае што следува. А понекогаш е доволен и само еден поглед за да се открие желбата. :$
   
 18. priti

  priti Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 август 2011
  Пораки:
  201
  Допаѓања:
  83
  Си се разбираме :) :wasntme:
   
 19. cigarce

  cigarce Популарен член

  Се зачлени на:
  5 мај 2011
  Пораки:
  1.396
  Допаѓања:
  3.861
  Пол:
  Женски
  го легнувам во кревет,скокам врз него и си се сваќаме,тоа е барем лесно
   
 20. ilipili

  ilipili Популарен член

  Се зачлени на:
  19 април 2012
  Пораки:
  1.300
  Допаѓања:
  4.971
  Ќе почнам да го бацувам полека полека ама видливо дека ми се сака и ќе го потфатам за Џои негов и одма почнува играта :) А некогаш пред тоа цел ден ќе му се врткам,ќе му зборам околу то ова она :D Или кога сме излезени ќе му се припијам малце фат на бутој и одма знај. :rofl:
   
  На Baby1994 му/ѝ се допаѓа ова.