Како ја покажувате потребата за секс?

Дискусија во 'Секс' започната од maca.81, 31 март 2010.

 1. The.Girl.Next.Door

  The.Girl.Next.Door Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 октомври 2011
  Пораки:
  99
  Допаѓања:
  16
  Мене секогаш ми се сака.. :D :D :D
  ..Сеа што да се прави..
  Таков тип сум..што да правам :$ :*
  ..Немора да покажам дека ми се сака.. тоа се знае.. :lol:
   
  На Swiftie.forever, Biny, Desi1991k и 3 други им се допаѓа ова.
 2. Malena85

  Malena85 Активен член

  Се зачлени на:
  8 август 2013
  Пораки:
  50
  Допаѓања:
  32
  Мислам дека желбата за секс треба да ја осети партнерот,секогаш е подобро да е спонтано а со муабет обавезно раката треба да биде на вистинското место,и тивко да му се шепне на уво... :D
   
  На Petar80 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. CrnceSK

  CrnceSK Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 август 2013
  Пораки:
  222
  Допаѓања:
  57
  како ја покажувам, кога ке се дигне и ке се направат шорцевите како шатор
   
  На stilas7 и blueberry93 им се допаѓа ова.
 4. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  9.643
  Допаѓања:
  53.467
  Пол:
  Женски
  Не му кажувам ,едноставно си ја земам работата во свои раце. Буквално. Значи, му ја ставам раката во ѓаќи :D Или во друг случај, го допирам или почнувам страсно да го бакнувам. А вратот му е слабата точка, така да го искористувам и тоа некогаш. А имам забележано, и со претходниот беше така, кога заедно гледаме филм и јас наместо во филмот почнувам да гледам во него, тоа го сфаќаат како повик за секс.
   
  На zalosna, Pacifist, blueberry93 и 5 други им се допаѓа ова.
 5. Umbrella22

  Umbrella22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 август 2012
  Пораки:
  3.952
  Допаѓања:
  33.898
  Пол:
  Женски
  Вака кога не сме заедно му праќам некои пораки :$
  А кога сме заедно се знае бакнежи, допири, мада ме познава убаво па некогаш е доволно само да го погледнам :$
   
  На Lolo5, crazylady и huntelaar им се допаѓа ова.
 6. huntelaar

  huntelaar Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 ноември 2013
  Пораки:
  45
  Допаѓања:
  49
  Со поглед. :)
   
 7. Joanna_

  Joanna_ Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 мај 2018
  Пораки:
  149
  Допаѓања:
  537
  Пол:
  Женски
  Му се умилкувам, бакнежи, допири, и тоа е тоа. :$ Некогаш и со поглед знае што сакам. :$
   
  На zalosna, Desi1991k, Роберт 7 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 8. Dadusicka

  Dadusicka Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 јануари 2014
  Пораки:
  1.478
  Допаѓања:
  53.831
  Пол:
  Женски
  Директно :bandit:
   
  На Swiftie.forever, buba4e89, SummerGirl и 11 други им се допаѓа ова.
 9. John Snow

  John Snow Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 март 2016
  Пораки:
  4.600
  Допаѓања:
  51.085
  Пол:
  Машки
  Преку факс
   
  На Animali, Gosh, iloveyou29 и 6 други им се допаѓа ова.
 10. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  21.841
  Допаѓања:
  172.949
  Си кажувам: Ми се е*а! Е*и ме! - и други... повулгарни верзии.

  Не значи дека ако се галиме и фаќаме дека сакам секс.. што значи, мора да има вербална конфирмација.
   
  На jasbi, Gosh, Petar80 и 2 други им се допаѓа ова.
 11. Dentina

  Dentina Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 февруари 2011
  Пораки:
  2.131
  Допаѓања:
  22.043
  Jas uvek so zborovi,koi se nazivi gi upotrebuvam- od slatki do nonsens do hardkor
  Toj skoro sekogas so galenje i dopiri.
   
  На WildMk му/ѝ се допаѓа ова.
 12. 1209

  1209 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2010
  Пораки:
  4.069
  Допаѓања:
  30.024
  Пол:
  Женски
  Најчесто ме познава тој, вели по гласот:D Ама и му кажувам директно или со допири, не знам не е некоја енигма се познава.
   
  На Petar80, zalosna, BoyL и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 13. BoyL

  BoyL Популарен член

  Се зачлени на:
  1 март 2015
  Пораки:
  1.263
  Допаѓања:
  6.986
  Пол:
  Машки
  по погледот..и по моменталното расположение...знае дека ми треба..и дека можеме да имаме секс...:D


  а у случај да не го примети тоа...настапувам директно...ја фаќам у тесно...и со нежности преминуваме на главното...:)
   
  На Dadusicka, zalosna и Rabbit им се допаѓа ова.
 14. Rabbit

  Rabbit Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 септември 2012
  Пораки:
  2.173
  Допаѓања:
  41.323
  Пол:
  Женски
  Го провоцирам цел ден и навечер го фаќам во тесно...и нема кај да бега :D
   
  На Dadusicka, BoyL, zalosna и 3 други им се допаѓа ова.
 15. ЕденЧлен

  ЕденЧлен Популарен член

  Се зачлени на:
  31 октомври 2016
  Пораки:
  4.431
  Допаѓања:
  74.710
  Пол:
  Машки
  Преку емаил најчесто :)
   
  На joy1 му/ѝ се допаѓа ова.
 16. joy1

  joy1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 август 2012
  Пораки:
  17.053
  Допаѓања:
  262.636
  Пол:
  Женски
  модерно време ами што :rofl::rofl:

  по ништо..ни у тесно ни у широко
  спонтано ни иде :)
   
  На Роберт 7, SummerGirl, Milobebence и 2 други им се допаѓа ова.
 17. diskreten32

  diskreten32 Популарен член

  Се зачлени на:
  15 август 2013
  Пораки:
  462
  Допаѓања:
  2.856
  Пол:
  Машки
  So mimiki :call:(hollest):drunk:
   
  Последна измена: 15 септември 2018
  На BoyL, zalosna, Suzy F. и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 18. zalosna

  zalosna Форумски идол

  Се зачлени на:
  29 декември 2011
  Пораки:
  4.640
  Допаѓања:
  74.052
  Пол:
  Женски
  легнувам до него му пуштам јазиче во муце и со рака му поминувам доле :)
   
  На marija305, Роберт 7, Принцезичка1 и 8 други им се допаѓа ова.
 19. cavalli

  cavalli Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2016
  Пораки:
  566
  Допаѓања:
  1.271
  Пол:
  Женски
  Директ.
  Одам до тоалет кога ќе се вратам да си како од мајка роден !
   
  На Biny, Роберт 7, WildMk и 5 други им се допаѓа ова.
 20. orevka

  orevka Популарен член

  Се зачлени на:
  17 август 2016
  Пораки:
  1.321
  Допаѓања:
  5.369
  Пол:
  Женски
  Или му праќам слики со секс пози или го фаќам на кревет врз него и веќе јасно му е :$ :rofl:
   
  На Роберт 7, SummerGirl, David.wp17 и 2 други им се допаѓа ова.