Како ја покажувате потребата за секс?

Дискусија во 'Секс' започната од maca.81, 31 март 2010.

 1. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  13.775
  Допаѓања:
  25.274
  Пол:
  Женски
  Јас му праќам секс пози додека е на работа. Па после тоа одма ми се јавува. :lol:

  А дома кога е го фаќам кај што треба. После се знае што следува. :rofl:
   
  На me again, Feminka22, sunrise_123 и 4 други им се допаѓа ова.
 2. Prijatelot

  Prijatelot Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 февруари 2015
  Пораки:
  2.318
  Допаѓања:
  2.744
  Пол:
  Машки
  Ја залапувам .. и после следи експресирање на потребата која е врв на експресијата.
   
 3. orevka

  orevka Популарен член

  Се зачлени на:
  17 август 2016
  Пораки:
  1.321
  Допаѓања:
  5.369
  Пол:
  Женски
  Е да да хахах исти сме
  некогаш додека сме на раб му праќам слики со секс пози
   
  На diskreten32 и SummerGirl им се допаѓа ова.
 4. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  13.775
  Допаѓања:
  25.274
  Пол:
  Женски
  Среќа што нема колешки на работа. :lol:

  Само да го пипнам е доволно. :rofl:
   
  На me again му/ѝ се допаѓа ова.
 5. orevka

  orevka Популарен член

  Се зачлени на:
  17 август 2016
  Пораки:
  1.321
  Допаѓања:
  5.369
  Пол:
  Женски
  И мојов нема само мажи се така да одлично е тоа.
  Абе да го пипнам по рака готов е хаххахаха
  Излгеда слични ни се момчињава
   
  На SummerGirl му/ѝ се допаѓа ова.
 6. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  13.775
  Допаѓања:
  25.274
  Пол:
  Женски
  Ти по рака, јас по врат.... И така.... :rofl:
   
  На diskreten32 му/ѝ се допаѓа ова.
 7. didisi

  didisi Популарен член

  Се зачлени на:
  22 септември 2010
  Пораки:
  1.967
  Допаѓања:
  3.651
  Седиме го фаќам за алатот и си знае што го чека
   
  На Danncee, PogbaPol, Petar80 и 2 други им се допаѓа ова.
 8. orevka

  orevka Популарен член

  Се зачлени на:
  17 август 2016
  Пораки:
  1.321
  Допаѓања:
  5.369
  Пол:
  Женски
  Понекогаш и додека пиеме кафе знае да му се разбуди другарот па тогаш ми е јасно се хахахаха
  Сака да се мази како малине деца хаха па еднаш го мазам и оп другарот ми вика здраво хахахаха
  Али треба да бидеме горди на сето ова.
   
  На Summer16, SummerGirl и diskreten32 им се допаѓа ова.
 9. Biny

  Biny Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 февруари 2018
  Пораки:
  132
  Допаѓања:
  195
  Пол:
  Машки
  Lucky you
   
 10. baba Rada

  baba Rada Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  4.526
  Допаѓања:
  25.488
  Пол:
  Женски
  Го пречекувам од работа во лотос шпага поза:rofl::rofl::rofl::rofl:
   
  На Lunadeeztac, Swatt, Шминкер и 4 други им се допаѓа ова.
 11. Dentina

  Dentina Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 февруари 2011
  Пораки:
  2.131
  Допаѓања:
  22.043
  Да не му треба хебла бабе да те одлепи прво?:devil: @baba Rada
   
  На Alisa22 и baba Rada им се допаѓа ова.
 12. baba Rada

  baba Rada Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  4.526
  Допаѓања:
  25.488
  Пол:
  Женски
  Па ако има и он потреба, ама ако нема ќе ме остави така
   
 13. Dentina

  Dentina Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 февруари 2011
  Пораки:
  2.131
  Допаѓања:
  22.043
  Ќе те отклизи до прагот па онда ќе запне8) стар виц е ова, се шалам.
  Јас гњавам физички иначе плус зборам, шпага не можам, стара зарѓана сум.(poolparty)
   
  На baba Rada му/ѝ се допаѓа ова.
 14. Alisa22

  Alisa22 Популарен член

  Се зачлени на:
  31 октомври 2017
  Пораки:
  1.970
  Допаѓања:
  11.341
  Пол:
  Женски
  Му кажувам сакам да ме е*еш иако он вика дека ме познава по поглед и одма знае кога сакам :rofl:
   
  На LizniMazni, Роберт 7, Notorious-B и 4 други им се допаѓа ова.
 15. CrazyGirl15

  CrazyGirl15 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 јуни 2011
  Пораки:
  3.951
  Допаѓања:
  20.667
  Пол:
  Женски
  Не покажувам . Го гледам во очи и толку е. И кај него се буди потребата :D
   
  На Lunadeeztac, WildMk и diskreten32 им се допаѓа ова.
 16. Notorious-B

  Notorious-B Активен член

  Се зачлени на:
  17 март 2019
  Пораки:
  58
  Допаѓања:
  80
  Пол:
  Машки
  Најчесто си кажувам јасно и гласно дека ми се ебе ама некад знам и да се закачам со пораки или зборови на уво додека сме во друштво со некој за да се зголеми "тензијата".
   
  На Lunadeeztac и Herrera им се допаѓа ова.
 17. Шминкер

  Шминкер Активен член

  Се зачлени на:
  15 февруари 2019
  Пораки:
  20
  Допаѓања:
  32
  Пол:
  Машки
  Кога сме дома се соблекувам гол и си шетам а потоа она одлучува :)
   
  На jasbi му/ѝ се допаѓа ова.
 18. diskreten32

  diskreten32 Популарен член

  Се зачлени на:
  15 август 2013
  Пораки:
  462
  Допаѓања:
  2.856
  Пол:
  Машки
  So stipkanje po gazeto (facepalm)
   
  На jasbi и Herrera им се допаѓа ова.
 19. MarijanaKolevska

  MarijanaKolevska Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 мај 2019
  Пораки:
  124
  Допаѓања:
  304
  Пол:
  Женски
  mu se kacuvam i praam cuchni stani:)
   
  На didisi, diskreten32 и Biny им се допаѓа ова.
 20. MrenaRiba

  MrenaRiba Популарен член

  Се зачлени на:
  28 декември 2013
  Пораки:
  119
  Допаѓања:
  521
  Ако е на работа му праќам секси пораки,а ако сме сами дома и имаме прилика го бакнувам на вратчето и знае што треба да прави
   
  На cresa-jagoda и diskreten32 им се допаѓа ова.