Како ја покажувате потребата за секс?

Дискусија во 'Секс' започната од maca.81, 31 март 2010.

 1. fezolol

  fezolol Активен член

  Се зачлени на:
  19 декември 2017
  Пораки:
  98
  Допаѓања:
  76
  Пол:
  Машки
  Со поглед, сама знае што ќе се случи ако останеме на само
   
 2. Biny

  Biny Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 февруари 2018
  Пораки:
  132
  Допаѓања:
  195
  Пол:
  Машки
  Покажувам кога не сакам само :rofl: :rofl: :rofl:
   
  На SunnyGirl2 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Swiftie.forever

  Swiftie.forever Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 јули 2015
  Пораки:
  20
  Допаѓања:
  32
  Пол:
  Женски
  Кај мене дечко ми ме осеќа уште по воздишките честопати ме "измачува" чека да кажам пред да започне акцијата.. Обично јас кажувам те сакам ама после зборот сакам ќе го повторам само и јасна е работата.. :lol: Се случува ако подолг период не сме имале да сум нервозна и да не попуштам за да не претерувам демек за он да спомнр.. Он секогаш само си се смешка8-|
   
  На Animali и Petar80 им се допаѓа ова.
 4. piksooki

  piksooki Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2015
  Пораки:
  1.659
  Допаѓања:
  10.558
  Пол:
  Женски
  Хахахаха па некогаш ми се гледа во погледот.Инаку обично велам сакам да имам секс и тоа е тоа ништо страшно:mm:
   
  На Robson и Animali им се допаѓа ова.
 5. Stark

  Stark Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2013
  Пораки:
  2.498
  Допаѓања:
  6.259
  Пол:
  Машки
  Кажувам дека сакам секс.
   
 6. minne992

  minne992 Популарен член

  Се зачлени на:
  5 ноември 2013
  Пораки:
  2.259
  Допаѓања:
  14.993
  Пол:
  Женски
  кога сум нервозна за ништо и си знае што ми е :x
   
  На popeto, Robson и Animali им се допаѓа ова.
 7. shverkova

  shverkova Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 февруари 2011
  Пораки:
  41
  Допаѓања:
  64
  ќе ме штелуваш ли :D
   
  На Summer16, Animali, Miki_mat3 и 2 други им се допаѓа ова.
 8. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  19.251
  Допаѓања:
  122.466
  Пол:
  Женски
  Ќе спијам кај тебе.
   
 9. Kimberly11

  Kimberly11 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 септември 2015
  Пораки:
  4.578
  Допаѓања:
  19.488
  Пол:
  Женски
  А кога ви е прв пат како си прашавте?
   
 10. John Snow

  John Snow Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 март 2016
  Пораки:
  4.600
  Допаѓања:
  51.085
  Пол:
  Машки
  Маче дали сакаш да ја паркирам лимузинава во твојата гаража
   
  На H.VAGA, spacegirl92, Lunadeeztac и 13 други им се допаѓа ова.
 11. Kimberly11

  Kimberly11 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 септември 2015
  Пораки:
  4.578
  Допаѓања:
  19.488
  Пол:
  Женски
  Значи не можам :rofl::rofl::rofl:
  Ама сериозно прв прв кога е некој како се кажува :wasntme:
   
  На Animali, cresa-jagoda, Tajnaotrovna и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 12. Elisabeth

  Elisabeth Популарен член

  Се зачлени на:
  17 февруари 2016
  Пораки:
  1.564
  Допаѓања:
  4.827
  Пол:
  Женски
  Ако спиеме или лежиме заедно му мрдам со газето, онака му викам ми се секса:D
   
  На beauty.princess, Animali, Billy Idol и 4 други им се допаѓа ова.
 13. John Snow

  John Snow Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 март 2016
  Пораки:
  4.600
  Допаѓања:
  51.085
  Пол:
  Машки
  Кој се сеќава за првиот пат, толку имаш трема тогаш што да те прашаат како се викаш нема да знаеш:D
   
  На Animali, Dadusicka, cresa-jagoda и 4 други им се допаѓа ова.
 14. lolitaspurgatory

  lolitaspurgatory Активен член

  Се зачлени на:
  23 јули 2019
  Пораки:
  57
  Допаѓања:
  70
  Пол:
  Женски
  Не треба ништо да кажеш едноставно кога ќе те напали(со бакнежи)почни да го соблакаш и тогаш ќе знае
   
  На piksooki, Tajnaotrovna, cresa-jagoda и 3 други им се допаѓа ова.
 15. Billy Idol

  Billy Idol Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 септември 2018
  Пораки:
  1.615
  Допаѓања:
  18.007
  Пол:
  Машки
  Нема потреба да се кажува. Нема потреба од изустување на зборови. Остар поглед и страствен бакнеш кажува се.
   
  На H.VAGA, mileystar, Zaklina zaki и 3 други им се допаѓа ова.
 16. Adorabela

  Adorabela Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2019
  Пораки:
  366
  Допаѓања:
  1.379
  Пол:
  Женски
  Nisto ne kazuvam tuku go baknuvam strasno i si znae sto treba da pravi:D
   
  На popeto, La.loca, Zaklina zaki и 2 други им се допаѓа ова.
 17. Herrera

  Herrera Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2012
  Пораки:
  833
  Допаѓања:
  8.678
  Со зборовите "срц, ми се ебе"
   
  На Arjanit2021, mind_monsterskp, (Lord) и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 18. marija305

  marija305 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 декември 2014
  Пораки:
  989
  Допаѓања:
  7.494
  Пол:
  Женски
  Седнувам кај него во скут, почнувам страсно да го бакнувам и лижам по вратот.
   
  На Tokyo. и Animali им се допаѓа ова.
 19. Miki_mat3

  Miki_mat3 Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 октомври 2017
  Пораки:
  47
  Допаѓања:
  68
  Пол:
  Машки
  Gi turkam bokserkite I kazuvam deka '' naebala''
   
  На Herrera му/ѝ се допаѓа ова.
 20. Ciel

  Ciel Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 јануари 2019
  Пораки:
  369
  Допаѓања:
  1.956
  Пол:
  Женски
  Почнувам да мастурбирам пред него сакам да ме гледа додека го правам тоа :D
   
  На mind_monsterskp, Hurikanke20, invisible23 и 8 други им се допаѓа ова.