Како ја покажувате потребата за секс?

Дискусија во 'Секс' започната од maca.81, 31 март 2010.

 1. Ostaveniot

  Ostaveniot Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 декември 2018
  Пораки:
  205
  Допаѓања:
  1.901
  Пол:
  Машки
  Почнувам со бакнежи, уста, врат, и и шепнувам ,,ајде да одмориме малку,,
   
  На Flower.D му/ѝ се допаѓа ова.
 2. piksooki

  piksooki Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2015
  Пораки:
  1.659
  Допаѓања:
  10.558
  Пол:
  Женски
  Со зборови.
   
 3. Ena05

  Ena05 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 мај 2019
  Пораки:
  111
  Допаѓања:
  148
  Пол:
  Женски
  Па или го закачам, го пипкам или фино лепо прашувам, ти планираш ли обврските да си ги завршиш и да ми дадеш следовање?! :rofl:
   
  На Кавалер, Kimberly11, Stark и 2 други им се допаѓа ова.
 4. SunnyGirl2

  SunnyGirl2 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2012
  Пораки:
  4.746
  Допаѓања:
  5.359
  Го фаќам за .....
  Страсно ,, лапање,,
  Или погледот е доволен :lol:
   
  На SugarHoney и me again им се допаѓа ова.
 5. SugarHoney

  SugarHoney Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 август 2019
  Пораки:
  321
  Допаѓања:
  853
  Пол:
  Женски
  Најчесто планирме кога ќе имаме секс пошто не живееме заедно така да си знае што го чека а и јас си знам. :rofl: На непланирано се галам фаќам кај што треба и тоа е тоа.
   
 6. Ицолгудбејбе

  Ицолгудбејбе Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 октомври 2015
  Пораки:
  404
  Допаѓања:
  1.131
  Пол:
  Женски
  Почнувам да му го галам .:rofl:
   
  На Принцезичка1, Кавалер, SugarHoney и 7 други им се допаѓа ова.
 7. Summer16

  Summer16 Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 декември 2018
  Пораки:
  575
  Допаѓања:
  1.348
  Пол:
  Женски
  Или директно ќе му кажам, или ќе почнам со галење, бакнување па се знае што следи :D
   
  На H.VAGA, Кавалер, SugarHoney и 3 други им се допаѓа ова.
 8. INEEDLOVE

  INEEDLOVE Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2020
  Пораки:
  123
  Допаѓања:
  176
  Пол:
  Машки
  Пуштање рака меѓу препони нежно :)
   
  На didisi му/ѝ се допаѓа ова.
 9. prominent

  prominent Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 март 2014
  Пораки:
  4.761
  Допаѓања:
  58.047
  Зборови и допири. Понекогаш се разбираме и само со поглед. :$
   
  На Arjanit2021, DiCaprio, H.VAGA и 1 друга личност им се допаѓа ова.