1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Како ќе реагирате доколку ви пусти прст под гаќички?

Дискусија во 'Канта' започната од Elennita, 14 јули 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Elennita

  Elennita Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 февруари 2010
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
 2. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.994
  Шо се дешава ? :?:
   
 3. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
 4. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.994
  Треба и анкета во темава
  опција 1 Би реагирала вака :P
  опција 2 Би реагирала вака :@
  опција 3 Би реагирала вака :wasntme:
   
  На doktorka-an му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Lolipop23

  Lolipop23 Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 март 2010
  Пораки:
  5.514
  Допаѓања:
  27.295
  Пол:
  Женски
  :rofl: :rofl: :rofl: Помислив некоја 13 годишна прашува. Што е проблемот не сфаќам. Другпат не носи суќна. И темава бре........ но комент
   
 6. anima

  anima Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 декември 2009
  Пораки:
  559
  Допаѓања:
  275
  ne sum jas edinstvena sto se iznasmea znaci :D
  kako ke reagiram,pa mozokot ke isprati poraka do moite setila za seksualno zadovolstvo :$ i ke bidam srekjna :D :D :D
   
 7. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  11.636
  Допаѓања:
  149.234
  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
  Чекај,збунета сум...не можам да се соземам,не очекував вакво прашање!
  Хахахахаха...деца бе?!Шо ви е?!
   
 8. Blanca

  Blanca Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  725
  Допаѓања:
  505
  :D :D :D :D :D
  Луѓе што е ова, секоја вечер се газам од смеење, вчера читав за сексот со перница и бременост од истата, вечерва ова...
  Некој си поигрува од досада, ама прави смешки :rofl: :rofl: :rofl:
   
 9. tanja6

  tanja6 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  1.570
  Допаѓања:
  566
  Пол:
  Женски
  zaso be luge,pa moze devojceto nemalo do sega nikakvo seksualno iskustvo pa si prasuva si bara sovet.moze nema 20 godini kao so se pisalo deka ima.moze e zbuneto a se srami da prasa nekoj blizok.nemora odma da gi ismejuvame vakvite prasanja..e za toa so pernicata priznavam deka bese preterano :D do tolku nekoj da ne e"informiran"ne veruvam. :D
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.