Како?

Дискусија во 'Канта' започната од А18А15, 14 јануари 2016.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. А18А15

  А18А15 Нов член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2016
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  2
  Пол:
  Женски
  Сакам да бидам актерка...ама незнам како да почнам...ајде помош ве молам. Ви благодарам однапред.
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Kukla994

  Kukla994 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  4.660
  Допаѓања:
  46.944
  I jas sakav da bidam pejacka ama neznaev kako I se otkazav.
  Nikoj nekjese da mi kaze :/
   
  На Lolo5, Bender Rodriguez, cresa-jagoda и 7 други им се допаѓа ова.
 3. CrazyOne

  CrazyOne Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  1 ноември 2010
  Пораки:
  1.925
  Допаѓања:
  17.812
  Пол:
  Женски
  Jас сакам да знам како да ограбам банка без да ме фатат. Ама само сериозни одговори ве молам ]:)
   
  На Lolo5, cresa-jagoda и miss.ella им се допаѓа ова.
 4. Peco

  Peco Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 јануари 2015
  Пораки:
  1.871
  Допаѓања:
  109.099
  Пол:
  Машки
  Јас сакав да бидам јасновидец, и мислам дека ми успеа. Јасно гледам дека темава ќе оди во канта.
   
  На Lolo5, Bender Rodriguez, cresa-jagoda и 4 други им се допаѓа ова.
 5. Kukla994

  Kukla994 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  4.660
  Допаѓања:
  46.944
  Kako uspea? So prepisuvanje ili cicko google pomogna m? :D
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Peco

  Peco Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 јануари 2015
  Пораки:
  1.871
  Допаѓања:
  109.099
  Пол:
  Машки
  Едноставно ми светна.... :)
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 7. А18А15

  А18А15 Нов член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2016
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  2
  Пол:
  Женски
  Хахахахаах...нова сум...онака само пишав...знам дека е глупа темава. :P
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.