1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Каладонт

Дискусија во 'Канта' започната од Elika, 18 август 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Elika

  Elika Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 август 2011
  Пораки:
  141
  Допаѓања:
  46
  Епа вака :D
  Секој треба да каже збор да не завршува на ка а да почнува на последните две букви од зборот кој го кажала формуџиката над вас.Јас ке почнам:Кутија. :)
  [mod-dupla:3ptmpzzs][/mod-dupla:3ptmpzzs]
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.968
  Допаѓања:
  55.205
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.