1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Камасутра (KamaSutra)

Дискусија во 'Филмови' започната од mona.s, 26 јуни 2011.

 1. mona.s

  mona.s Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јуни 2011
  Пораки:
  579
  Допаѓања:
  151
  Многу добар индиски филм зборува за книгата Камасутра и како една девојка со помош на знањето за водењето на љубовта ке ги заведе сите мажи
   

  Прикачени фајлови:

  • kana (1).jpg
   kana (1).jpg
   Големина на фајлот:
   24,5 KB
   Прегледи:
   637
  На Аргентина * му/ѝ се допаѓа ова.
 2. dragan4eDR

  dragan4eDR Популарен член

  Се зачлени на:
  13 ноември 2010
  Пораки:
  968
  Допаѓања:
  213
  Пол:
  Женски
  се надевам дека е добар фимов многу би сакала да го гледам :)
   
  На mona.s му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Аргентина *

  Аргентина * Популарен член

  Се зачлени на:
  19 јули 2015
  Пораки:
  4.143
  Допаѓања:
  8.049
  Пол:
  Женски
  Мразам да гледам индиски филмови, ама овој е добар :D ако добро го памтам.