1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Канџи (Claws)

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од VeRyCa, 10 јуни 2019.

 1. VeRyCa

  VeRyCa Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јуни 2011
  Пораки:
  129
  Допаѓања:
  59
  Пол:
  Женски
  Канџи е мрачно смешен приказ на женската лошотија и го следи подемот на пет маникирки кои работат во еден салон за маникир каде што се случуваат многу повеќе работи од обична козметика.
  Дали ја гледа некој серијата?
   

  Прикачени фајлови: